Land of Gold – autentyczna zabawa dla wszystkich miłośników gier hazardowych

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się wydawać, że Land of Gold to po prostu przeciętna gra automatowa jakich wiele w Internecie. Rolki, znaki, kolory – wszystko to znamy już z bezliku zwykłych slotów internetowych. Gwarantuję mimo to, że zanim dociągniesz do końca tekstu, pojmiesz, na czym polega niepospolitość tej gry. Nie wydłużając już wobec tego wstępu, nakłaniam do przestudiowania zwięzłego komentarza dotyczącego gry hazardowej Land of Gold.

Land of Gold jawi się dosyć standardowo, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Również sam interfejs, jest wyjątkowo szablonowy i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę niełatwo definitywnie określić jako defekt czy zaletę, gdyż za bardzo uzależnione jest to od indywidualnych sentymntów każdego gracza. Jeżeli o mnie chodzi, to osobiście lubię klarowność i nie naprawianie tego, co i tak jest już właściwe, a więc standardowy i mniej osobliwy interfejs programu Land of Gold uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Sprzętowe detale dotyczące Land of Gold

Land of Gold posiada 5 bębnów, co powoduje, że automat ta nie odróżnia się nadmiernie od lwiej części modnych gier slotowych. Co do tego jest to właściwie standardowy i mocno staromodny slot. Równocześnie Land of Gold używa 576 paylinesów, co jak przypuszczam jest w miarę sprawiedliwą liczbą. Niewątpliwie umożliwia ona zyskanie dużej ilości pieniędzy, biorąc pod uwagę poglądy, jakie pisują na jej temat użytkownicy na forach internetowych, poświęconych materii hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Land of Gold wynosi €100, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wspomnianym dopiero co okolicznościom pozwala nam na zdobycie średniej fortuny.

Land of Gold nie jest wprawdzie wyjątkowo świeżą grą, więc nie należy spodziewać się po niej wyjątkowo korzystnych warunków i jakichś mocno awangardowych szczegółów. Mimo wszystko Land of Gold ma oczywiście Yes jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób się obejść. Ich brak byłby bez wątpienia zaskakującą, chociaż niewesołą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Wiarygodna okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Land of Gold!

Jest nią tymczasem udostępniony w Land of Gold bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, że to właśnie gratisy są tym, czym programiści najbardziej chcą zyskać dla swojej firmy świeżych klientów. Im opłacalniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic przeto osobliwego w tym, że właściciele automatu, czyli spółka Casino.com a także jej programiści, czyli Playtech, uszczęśliwili nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę wielkiej wadze! Na skutek tego ewentualność poszerzenia swojej wygranej przyrasta do bardzo wysokich rozmiarów!

Zakończenie będzie niedługie, bo też nie ma co się zanadto wiele rozwodzić na ten temat. Land of Gold to ekscytująca, aczkolwiek bardzo konserwatywna gra. Ma ona mimo wzystko swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które czynią to, że osąd tego dzieła musi dodatkowo wzrosnąć. Rekomenduję!