Kong – stuprocentowa radocha dla wszystkich miłośników automatów

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Złudnie może się zdawać, że Kong to jedynie przeciętna gra automatowa jakich mnóstwo w Internecie. Bębny, wzory, odcienie – wszystko to znamy już z mrowia zwyczajnych automatów online. Ręczę mimo to, że zanim dojdziesz do końcówki artykułu, zrozumiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie wydłużając już więc wstępu, nakłaniam do przewertowania lapidarnego zarysu gry automatowej Kong.

Kong przedstawia się stosunkowo typowo, jeśli idzie o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Również sam interfejs, jest wyjątkowo stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość nie sposób jasno ustalić za minus czy atut, gdyż za bardzo jest to zależne od osobistych sentymntów każdego użytkownika. Jeśli o moją osobę chodzi, to osobiście cenię sobie klarowność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już zdatne, a więc normalny i mniej innowacyjny interfejs gry Kong zaliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Sprzętowe szczegóły na temat Kong

Kong ma 5 kołowrotków, co sprawia, że slot ta nie odróżnia się za bardzo od lwiej części sławnych gier hazardowych. Co do tego jest to raczej konwencjonalny i znacznie konserwatywny program. Zarazem Kong posiada 20 paylinesów, co jak uważam jest względnie godziwą sumą. Niewątpliwie ułatwia ona zdobycie wielkiej ilości gotówki, biorąc pod uwagę zdania, jakie pisują na ten temat ludzie na forach internetowych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w Kong równa się €2.5, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki przytoczonym dopiero co okolicznościom umożliwia nam na osiągnięcie średniej fortuny.

Kong nie jest może wyjątkowo nową grą, więc nie należy oczekiwać się po niej niezwykle korzystnych możliwości i jakichś mocno awangardowych detali. Bądź co bądź Kong posiada oczywiście No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach ciężko poradzić sobie. Ich brak byłby z pewnością nieoczekiwaną, jakkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Prawdziwa okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Kong!

Jest nią za to udostępniony w Kong bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż to właśnie bonusy są tym, czym autorzy najsilniej starają się skusić do swojego kasyna nowych ludzi. Im lepsza oferta, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic zatem dziwnego w tym, że właściciele gry, a więc korporacja Casino.com i jej programiści, czyli Playtech, obdarzyli nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o bardzo znacznej jakości! Dzięki temu szansa poszerzenia swojej wygranej wzrasta do bardzo wysokich wielkości!

Podsumowanie będzie skrótowe, gdyż nie trzeba się zbyt dużo rozpisywać na ten temat. Kong to interesująca, aczkolwiek także konserwatywna gra. Ma ona jednakże swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że ocena tego programu musi jeszcze podskoczyć. Zalecam!