Koi Princess – stuprocentowa frajda dla wszystkich entuzjastów gier hazardowych

4.2 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Na pozór może się wydawać, że Koi Princess to wyłącznie przeciętna gra hazardowa jakich dużo w Internecie. Rolki, symbole, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z wielu zwyczajnych automatów internetowych. Zapewniam jednak, że gdy dociągniesz do końcówki recenzji, zrozumiesz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie przedłużając już więc przedmowy, nakłaniam do przewertowania zwięzłego komentarza dotyczącego gry hazardowej Koi Princess.

Koi Princess jawi się raczej klasycznie, jeśli chodzi o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest wysoce szablonowy i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość niełatwo jednoznacznie ustalić jako skazę lub walor, bowiem za bardzo zależy to od personalnych upodobań każdego gracza. Jeśli o moją osobę chodzi, to sam cenię sobie prostotę i nie korygowanie tego, co i tak jest już dobre, czyli typowy i mniej rewolucyjny interfejs gry Koi Princess zaliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Sprzętowe niuanse na temat Koi Princess

Koi Princess ma 5 bębnów, co sprawia, że gra ta nie odbiega nazbyt od lwiej części modnych gier slotowych. W tej sprawie jest to właściwie standardowy i bardzo konserwatywny automat. Jednocześnie Koi Princess ma 20 paylinesów, co jak przypuszczam jest względnie porządną wartością. Z pewnością ułatwia ona wygranie znacznej ilości kasy, biorąc pod uwagę komentarze, jakie pisują na jej temat osoby na forach internetowych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Koi Princess równa się €10, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wymienionym uprzednio okolicznościom umożliwia nam na zyskanie średniej fortuny.

Koi Princess nie jest może bardzo świeżą grą, dlatego nie ma co oczekiwać się po niej nieprzeciętnie korzystnych możliwości i jakichś mocno awangardowych detali. Niemniej Koi Princess ma rzecz jasna No jackpoty, bez których współcześnie nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby niewątpliwie zaskakującą, aczkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Rzeczywista szansa – 20 no deposit free spins on selected slots w Koi Princess!

Jest nią natomiast dostępny w Koi Princess bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, że to dokładnie gratisy są tym, czym właściciele kasyn najsilniej pragną przyciągnąć do swojego kasyna nowych graczy. Im konkurencyjniejsza oferta, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic zatem osobliwego w tym, że posiadacze gry, a więc korporacja BGO a także jej wynalazcy, czyli NetEnt, obsypali nas bonusem w formie 20 no deposit free spins on selected slots o niebywale wielkiej wartości! Z racji tego możliwość powiększenia swojej wygranej rośnie do naprawdę wielkich wielkości!

Podsumowanie będzie skrótowe, ponieważ nie trzeba się zbyt dużo rozpisywać na ten temat. Koi Princess to ekscytująca, choć także tradycyjna gra. Ma ona jednak swoje atuty (20 no deposit free spins on selected slots!), które prowadzą do tego, że osąd tego programu powinna dodatkowo narosnąć. Zalecam!