Kingdom of the Sun – stuprocentowa frajda dla wszystkich miłośników gier hazardowych

4.4 /5
100% do 200 EUR Play Now

Z pozoru może się wydawać, że Kingdom of the Sun to wyłącznie pospolita gra slotowa jakich niemało w Internecie. Szpule, symbole, kolory – wszystko to znamy już z setek zwykłych slotów online. Zapewniam mimo to, że kiedy dojdziesz do zakończenia tej publikacji, skojarzysz, na czym polega niepospolitość tej gry. Nie wydłużając już więc wstępu, zapraszam do przestudiowania zwięzłego zarysu gry hazardowej Kingdom of the Sun.

Kingdom of the Sun prezentuje się dość modelowo, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej szatę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wyjątkowo szablonowy i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę trudno jednoznacznie ustalić za wadę lub atut, gdyż za bardzo jest to zależne od personalnych sentymntów każdego użytkownika. Jeśli o mnie chodzi, to sam lubię praktyczność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już zdatne, czyli zwyczajny i mniej oryginalny interfejs programu Kingdom of the Sun zaliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Techniczne drobiazgi dotyczące Kingdom of the Sun

Kingdom of the Sun ma 5 bębnów, co powoduje, że slot ta nie odbiega nazbyt od gros znanych gier automatowych. W tej sprawie jest to raczej typowy i bardzo staromodny automat. Zarazem Kingdom of the Sun używa 15 paylinesów, co jak czuję jest dość godziwą wartością. Bez wątpienia umożliwia ona wygranie wielkiej ilości grosza, biorąc pod uwagę komentarze, jakie wypisują na ten temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, poświęconych tematyce hazardowej. Największy możliwy zakład w Kingdom of the Sun sięga €100, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wspomnianym dopiero co warunkom umożliwia nam na osiągnięcie średniej fortuny.

Kingdom of the Sun nie jest jednak nadzwyczaj świeżą grą, zatem nie ma co oczekiwać się po niej niezwykle porządnych możliwości i jakichś bardzo rewolucyjnych detali. Mimo wszystko Kingdom of the Sun posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których współcześnie nie sposób się obejść. Ich brak byłby z pewnością nieprzewidzianą, jednak kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Rzeczywista gratka – 100% do 200 EUR w Kingdom of the Sun!

Jest nią zaś dostępny w Kingdom of the Sun bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to bezsprzecznie premie są czymś, czym programiści szczególnie starają się skusić do siebie świeżych klientów. Im lepsza oferta, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem zaskakującego w tym, że właściciele slotu, czyli firma NetBet i jej autorzy, czyli Playtech, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 100% do 200 EUR o niebywale znacznej wartości! Z tego powodu szansa poszerzenia swojej wygranej rośnie do bardzo wyniosłych wymiarów!

Podsumowanie będzie zwięzłe, bo też nie ma co się nazbyt dużo rozpisywać na ten temat. Kingdom of the Sun to interesująca, aczkolwiek także konserwatywna gra. Ma ona jednak swoje walory (100% do 200 EUR!), które sprawiają, że osąd tego dzieła musi jeszcze wzrosnąć. Polecam!