King of Olympus – autentyczna frajda dla wszystkich miłośników automatów

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Złudnie może się zdawać, że King of Olympus to wyłącznie typowa gra automatowa jakich niemało w Internecie. Szpule, loga, kolorystyki – wszystko to znamy już z setek szablonowych gier online. Daję gwarancję mimo to, że zanim dotrzesz do zakończenia tekstu, zrozumiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie przedłużając już zatem wstępu, namawiam do przewertowania zwięzłego zarysu gry automatowej King of Olympus.

King of Olympus przedstawia się stosunkowo konwencjonalnie, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest bardzo tradycyjny i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę ciężko definitywnie ustalić jako przywarę czy zaletę, bowiem za mocno uzależnione jest to od prywatnych upodobań każdego gracza. Jeśli o moją osobę chodzi, to samemu cenię sobie prostotę i nie poprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli typowy i mniej innowacyjny interfejs gry King of Olympus uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Techniczne szczegóły dotyczące King of Olympus

King of Olympus posiada 5 szpul, co powoduje, że slot ta nie odstaje nadmiernie od większości sławnych gier hazardowych. Pod tym względem jest to raczej konwencjonalny i znacznie konserwatywny automat. Zarazem King of Olympus ma 25 linii wypłat, co jak czuję jest dość godziwą sumą. Niewątpliwie ułatwia ona zyskanie wielkiej liczby pieniędzy, biorąc pod uwagę komentarze, jakie pisują na jej temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, poświęconych materii hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w King of Olympus równa się €10, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki przytoczonym uprzednio uwarunkowaniom umożliwia nam na zdobycie niedużej fortuny.

King of Olympus nie jest wprawdzie szczególnie nową grą, toteż nie ma co spodziewać się po niej szczególnie dobrych warunków i jakichś mocno awangardowych szczegółów. Mimo wszystko King of Olympus posiada ma się rozumieć Yes jackpoty, bez których obecnie nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby niewątpliwie zaskakującą, jednak przykrą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Wiarygodna gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w King of Olympus!

Jest nią za to dostępny w King of Olympus bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to właśnie premie są tym, czym twórcy najmocniej zamierzają przyciągnąć do swojego kasyna świeżych użytkowników. Im konkurencyjniejsza oferta, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem zaskakującego w tym, że posiadacze slotu, a więc firma Casino.com a także jej twórcy, czyli Playtech, uszczęśliwili nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie dużej randze! Z racji tego szansa poszerzenia swojej wygranej rośnie do bardzo wysokich wymiarów!

Zakończenie będzie niedługie, ponieważ nie ma co się zbyt wiele rozpisywać na ten temat. King of Olympus to pociągająca, choć również konserwatywna gra. Ma ona mimo wzystko swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że osąd tego wytworu musi nadprogramowo wzmóc się. Rekomenduję!