King of Atlantis – autentyczna radocha dla wszystkich miłośników slotów

3.5 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Na pozór może się zdawać, że King of Atlantis to po prostu typowa gra hazardowa jakich dużo w Internecie. Szpule, symbole, kolory – wszystko to znamy już z całego mnóstwa banalnych gier internetowych. Ręczę mimo to, że gdy dotrzesz do końcówki tekstu, skojarzysz, w czym leży niepospolitość tej gry. Nie wydłużając już więc wprowadzenia, nakłaniam do przewertowania zwięzłego zarysu gry automatowej King of Atlantis.

King of Atlantis ukazuje się stosunkowo modelowo, jeśli idzie o formę samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest bardzo tradycyjny i nie odstaje od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość nie sposób jasno oszacować jako skazę lub plus, gdyż za mocno jest to zależne od personalnych preferencji każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie klarowność i nie korygowanie tego, co i tak jest już dobre, czyli normalny i mniej oryginalny interfejs slotu King of Atlantis zaliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Technologiczne drobiazgi na temat King of Atlantis

King of Atlantis posiada 5 szpul, co sprawia, że gra ta nie odróżnia się zbytnio od gros sławnych gier hazardowych. W tej sprawie jest to właściwie tradycyjny i bardzo zachowawczy program. Przy tym King of Atlantis używa 40 paylinesów, co jak uważam jest w miarę uczciwą wartością. Na pewno ułatwia ona zdobycie nielichej sumy kasy, biorąc pod uwagę osądy, jakie pozostawiają na ten temat gracze na grupach dyskusyjnych, poświęconych tematyce hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w King of Atlantis sięga €5, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wymienionym dopiero co uwarunkowaniom pozwala nam na wygranie średniej fortuny.

King of Atlantis nie jest wprawdzie szczególnie nową grą, toteż nie należy spodziewać się po niej nieprzeciętnie porządnych uwarunkowań i jakichś bardzo nowatorskich elementów. Niemniej King of Atlantis posiada oczywiście No jackpoty, bez których obecnie trudno się obejść. Ich brak byłby bez wątpienia niespodziewaną, jakkolwiek przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Wiarygodna sposobność – 30 no deposit free spins on selected slots w King of Atlantis!

Jest nią zaś osiągalny w King of Atlantis bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, iż to aktualnie premie są czymś, czym autorzy szczególnie starają się przyciągnąć do swojego kasyna świeżych klientów. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym większe nasze zaciekawienie! Nic przeto zaskakującego w tym, że posiadacze gry, czyli firma BGO a także jej twórcy, czyli IGT, uszczęśliwili nas bonusem w formie 30 no deposit free spins on selected slots o bardzo znacznej wadze! Na skutek tego szansa pomnożenia swojej nagrody rośnie do niezwykle wyniosłych rozmiarów!

Podsumowanie będzie niedługie, gdyż nie trzeba się zbyt wiele rozpisywać na ten problem. King of Atlantis to pociągająca, choć bardzo tradycyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje walory (30 no deposit free spins on selected slots!), które prowadzą do tego, że ocena tego wytworu powinna jeszcze wzmóc się. Rekomenduję!