Jungle Spirit – oryginalna zabawa dla wszystkich miłośników gier hazardowych

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się zdawać, że Jungle Spirit to tylko zwykła gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Kołowrotki, symbole, kolorystyki – wszystko to znamy już z całego mnóstwa szablonowych gier internetowych. Ręczę jednak, że gdy dociągniesz do zakończenia recenzji, skojarzysz, na czym polega nieprzeciętność tej gry. Nie rozciągając już zatem przedmowy, nakłaniam do przeczytania lapidarnego komentarza dotyczącego gry automatowej Jungle Spirit.

Jungle Spirit jawi się względnie klasycznie, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Także sam interfejs, jest szczególnie tradycyjny i nie odróżnia się od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość niełatwo jednoznacznie oszacować jako przywarę lub zaletę, ponieważ za mocno zależy to od indywidualnych skłonności każdego gracza. Jeżeli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię praktyczność i nie korygowanie tego, co i tak jest już dobre, a więc typowy i mniej rewolucyjny interfejs gry Jungle Spirit zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Sprzętowe niuanse na temat Jungle Spirit

Jungle Spirit posiada 5 szpul, co sprawia, że slot ta nie odstaje za bardzo od lwiej części popularnych gier hazardowych. Odnośnie tego jest to raczej tradycyjny i bardzo zachowawczy slot. Jednocześnie Jungle Spirit używa 243 paylinesów, co jak czuję jest dość sprawiedliwą liczbą. Niewątpliwie ułatwia ona wygranie wielkiej liczby pieniędzy, biorąc w rachubę opinie, jakie pisują na jej temat ludzie na forach internetowych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Jungle Spirit równa się €5, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym uprzednio okolicznościom pozwala nam na zyskanie małej fortuny.

Jungle Spirit nie jest jednak nadzwyczaj młodą grą, dlatego nie warto spodziewać się po niej niezwykle fajnych warunków i jakichś mocno oryginalnych elementów. Mimo wszystko Jungle Spirit posiada naturalnie No jackpoty, bez których współcześnie nie sposób się obejść. Ich brak byłby z pewnością nieoczekiwaną, chociaż niewesołą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Prawdziwa okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Jungle Spirit!

Jest nią za to dostępny w Jungle Spirit bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, że to właśnie premie są tym, czym twórcy szczególnie próbują pozyskać dla swojej firmy nowych graczy. Im konkurencyjniejsza oferta, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic przeto osobliwego w tym, że posiadacze automatu, czyli spółka Casino.com a także jej twórcy, czyli NetEnt, obdarowali nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę wielkiej randze! Na skutek tego możność poszerzenia swojej nagrody przyrasta do bardzo dużych rozmiarów!

Podsumowanie będzie krótkie, ponieważ nie trzeba się zanadto dużo rozpisywać na ten problem. Jungle Spirit to pasjonująca, jakkolwiek bardzo tradycyjna gra. Ma ona jednakże swoje plusy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że opinia na temat tego programu musi jeszcze podskoczyć. Zalecam!