Jimi Hendrix – oryginalna radocha dla wszystkich sympatyków slotów

3.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się zdawać, że Jimi Hendrix to wyłącznie zwykła gra slotowa jakich niemało w Internecie. Rolki, znaki, odcienie – wszystko to znamy już z mrowia szablonowych automatów online. Gwarantuję jednak, że kiedy dotrzesz do zakończenia recenzji, zrozumiesz, na czym polega nieprzeciętność tej gry. Nie wydłużając już zatem początku, namawiam do przeczytania krótkiego komentarza dotyczącego gry hazardowej Jimi Hendrix.

Jimi Hendrix prezentuje się względnie klasycznie, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest szczególnie stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę nie sposób jasno zdefiniować za minus lub zaletę, gdyż za bardzo uzależnione jest to od prywatnych skłonności każdego gracza. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam lubię praktyczność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli typowy i mniej oryginalny interfejs gry Jimi Hendrix uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś tylko od ciebie.

Technologiczne szczegóły o Jimi Hendrix

Jimi Hendrix posiada 5 kołowrotków, co powoduje, że gra ta nie odbiega nazbyt od gros sławnych gier hazardowych. Co do tego jest to właściwie tradycyjny i silnie staromodny program. Jednocześnie Jimi Hendrix posiada 20 linii wypłat, co jak mniemam jest w miarę godziwą liczbą. Niewątpliwie udostępnia ona zdobycie dużej ilości kasy, biorąc pod rozwagę poglądy, jakie wypisują na jej temat ludzie na forach internetowych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Jimi Hendrix równa się €5, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wspomnianym dopiero co warunkom umożliwia nam na zdobycie niedużej fortuny.

Jimi Hendrix nie jest może bardzo nową grą, więc nie ma co spodziewać się po niej niezwykle dobrych możliwości i jakichś mocno nowatorskich elementów. W każdym razie Jimi Hendrix ma naturalnie No jackpoty, bez których obecnie trudno dać sobie radę. Ich brak byłby bez wątpienia zaskakującą, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Realna szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Jimi Hendrix!

Jest nią zaś udostępniony w Jimi Hendrix bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to aktualnie premie są tym, czym autorzy szczególnie pragną pozyskać dla swojej firmy świeżych ludzi. Im opłacalniejsza propozycja, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic więc zaskakującego w tym, że posiadacze gry, a więc spółka Casino.com i jej twórcy, czyli NetEnt, obdzielili nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale wysokiej randze! Dzięki temu ewentualność poszerzenia swojej wygranej wzrasta do bezgranicznie wysokich rozmiarów!

Zakończenie będzie niedługie, bo też nie trzeba się zbyt dużo rozpisywać na ten problem. Jimi Hendrix to pociągająca, choć także konserwatywna gra. Ma ona mimo wzystko swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że opinia na temat tego dzieła musi nadprogramowo narosnąć. Rekomenduję!