Jekyll & Hyde – stuprocentowa frajda dla wszystkich fanów gier hazardowych

4.5 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Pozornie może się wydawać, że Jekyll & Hyde to tylko przeciętna gra automatowa jakich dużo w Internecie. Bębny, wzory, barwy – wszystko to kojarzymy już z wielu zwyczajnych slotów internetowych. Ręczę jednak, że zanim dotrzesz do końcówki tekstu, skojarzysz, na czym polega nieprzeciętność tej gry. Nie przeciągając już zatem początku, namawiam do przewertowania zdawkowego komentarza dotyczącego gry slotowej Jekyll & Hyde.

Jekyll & Hyde prezentuje się dosyć konwencjonalnie, jeśli chodzi o powierzchowność samej gry i jej szatę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest bardzo zwyczajny i nie odstaje od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę trudno stanowczo ustalić za wadę czy atut, ponieważ za mocno uzależnione jest to od indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam cenię sobie prostotę i nie korygowanie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli zwykły i mniej osobliwy interfejs automatu Jekyll & Hyde wliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś tylko od ciebie.

Technologiczne drobiazgi o Jekyll & Hyde

Jekyll & Hyde ma 5 szpul, co prowadzi do tego, że gra ta nie odstaje nadmiernie od lwiej części modnych gier hazardowych. W tej sprawie jest to raczej tradycyjny i mocno konserwatywny slot. Jednocześnie Jekyll & Hyde posiada 243 paylinesów, co jak mniemam jest w miarę uczciwą liczbą. Na pewno udostępnia ona zyskanie wysokiej liczby gotówki, biorąc pod uwagę komentarze, jakie piszą na ten temat ludzie na grupach dyskusyjnych, poświęconych tematyce hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w Jekyll & Hyde równa się €100, co przy optymalnym farcie oraz dzięki przytoczonym wcześniej okolicznościom pozwala nam na zdobycie niedużej fortuny.

Jekyll & Hyde nie jest jednak nadzwyczaj świeżą grą, toteż nie ma co spodziewać się po niej niezwykle fajnych warunków i jakichś bardzo oryginalnych detali. Mimo wszystko Jekyll & Hyde ma naturalnie No jackpoty, bez których współcześnie trudno poradzić sobie. Ich brak byłby z pewnością niespodziewaną, aczkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Realna gratka – 24 no deposit free spins on selected slots w Jekyll & Hyde!

Jest nią za to osiągalny w Jekyll & Hyde bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to bezsprzecznie gratisy są tym, czym twórcy najsilniej zamierzają przyciągnąć do siebie świeżych ludzi. Im opłacalniejsza propozycja, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic więc dziwnego w tym, że posiadacze automatu, czyli firma BGO a także jej autorzy, czyli Microgaming, obdzielili nas bonusem pod postacią 24 no deposit free spins on selected slots o szczególnie znacznej wadze! Na skutek tego możliwość powiększenia swojej nagrody rośnie do niezwykle dużych wymiarów!

Zakończenie będzie skrótowe, ponieważ nie trzeba się zbyt dużo rozpisywać na ten problem. Jekyll & Hyde to pasjonująca, aczkolwiek bardzo dogmatyczna gra. Ma ona jednakże swoje atuty (24 no deposit free spins on selected slots!), które sprawiają, że nota tego programu powinna nadprogramowo wzmóc się. Zalecam!