Jackpot Giant – prawdziwa frajda dla wszystkich miłośników automatów

4.7 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Fałszywie może się zdawać, że Jackpot Giant to po prostu standardowa gra automatowa jakich mnóstwo w Internecie. Szpule, wzory, barwy – wszystko to kojarzymy już z mrowia zwyczajnych gier online. Ręczę jednak, że zanim dociągniesz do końcówki tej publikacji, pojmiesz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie przeciągając już więc przedmowy, zapraszam do przeczytania lapidarnego komentarza dotyczącego gry slotowej Jackpot Giant.

Jackpot Giant jawi się dość modelowo, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest wysoce szablonowy i nie odróżnia się od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę nie sposób kategorycznie oszacować jako przywarę lub plus, ponieważ za bardzo zależy to od personalnych sentymntów każdego gracza. Jeśli o moją osobę chodzi, to osobiście cenię sobie klarowność i nie korygowanie tego, co i tak jest już odpowiednie, a więc zwykły i mniej rewolucyjny interfejs programu Jackpot Giant wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Sprzętowe drobiazgi na temat Jackpot Giant

Jackpot Giant posiada 5 szpul, co prowadzi do tego, że automat ta nie odbiega nazbyt od większości sławnych gier slotowych. Co do tego jest to właściwie tradycyjny i mocno konserwatywny slot. Przy tym Jackpot Giant stosuje 50 paylinesów, co jak mniemam jest w miarę porządną liczbą. Na pewno umożliwia ona zdobycie nielichej sumy pieniędzy, biorąc w rachubę poglądy, jakie piszą na jej temat ludzie na forach internetowych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Największy możliwy zakład w Jackpot Giant sięga €50, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wspomnianym uprzednio uwarunkowaniom pozwala nam na osiągnięcie małej fortuny.

Jackpot Giant nie jest wprawdzie szczególnie świeżą grą, toteż nie warto oczekiwać się po niej nieprzeciętnie porządnych warunków i jakichś mocno awangardowych detali. Mimo wszystko Jackpot Giant posiada naturalnie Yes jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach ciężko dać sobie radę. Ich brak byłby na pewno zaskakującą, chociaż kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Realna gratka – 10 darmowych spinów bez depozytu w Jackpot Giant!

Jest nią za to udostępniony w Jackpot Giant bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to dokładnie premie są tym, czym autorzy najsilniej próbują zwabić do swojego kasyna świeżych klientów. Im konkurencyjniejsza oferta, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic zatem osobliwego w tym, że właściciele slotu, czyli spółka BGO a także jej wynalazcy, czyli Playtech, obdarzyli nas bonusem w postaci 10 darmowych spinów bez depozytu o naprawdę dużej randze! Dzięki temu możliwość poszerzenia swojej nagrody wzrasta do niezwykle wyniosłych wymiarów!

Zakończenie będzie krótkie, bo też nie ma co się nazbyt wiele rozwodzić na ten temat. Jackpot Giant to fascynująca, chociaż również konserwatywna gra. Ma ona jednak swoje zalety (10 darmowych spinów bez depozytu!), które powodują, że nota tego programu powinna jeszcze przyrosnąć. Zalecam!