Jack Hammer – prawdziwa frajda dla wszystkich fanów gier hazardowych

3.7 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Pozornie może się wydawać, że Jack Hammer to tylko standardowa gra slotowa jakich wiele w Internecie. Rolki, loga, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z setek zwyczajnych slotów online. Daję gwarancję mimo to, że zanim dociągniesz do końcówki artykułu, skojarzysz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie wydłużając już zatem przedmowy, zachęcam do przeczytania krótkiego komentarza dotyczącego gry slotowej Jack Hammer.

Jack Hammer ukazuje się dosyć klasycznie, jeśli idzie o powierzchowność samej gry i jej oprawę graficzną. Również sam interfejs, jest mocno stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość niełatwo jednoznacznie oszacować jako skazę lub walor, ponieważ za bardzo zależy to od prywatnych skłonności każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam lubię klarowność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już właściwe, a więc zwyczajny i mniej innowacyjny interfejs slotu Jack Hammer zaliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Techniczne szczegóły o Jack Hammer

Jack Hammer ma 5 bębnów, co sprawia, że slot ta nie odróżnia się za bardzo od lwiej części popularnych gier slotowych. Pod tym względem jest to raczej standardowy i silnie zachowawczy program. Przy tym Jack Hammer posiada 25 paylinesów, co jak sądzę jest dość godziwą sumą. Z pewnością umożliwia ona wygranie dużej liczby gotówki, biorąc pod uwagę osądy, jakie piszą na jej temat ludzie na grupach dyskusyjnych, poświęconych materii hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Jack Hammer równa się €50, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki przytoczonym uprzednio warunkom pozwala nam na osiągnięcie niedużej fortuny.

Jack Hammer nie jest jednak bardzo nową grą, zatem nie warto oczekiwać się po niej bardzo korzystnych uwarunkowań i jakichś bardzo awangardowych szczegółów. Niemniej Jack Hammer posiada naturalnie No jackpoty, bez których współcześnie ciężko dać sobie radę. Ich brak byłby na pewno nieoczekiwaną, chociaż przykrą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Prawdziwa gratka – 25 no deposit free spins on selected slots w Jack Hammer!

Jest nią za to udostępniony w Jack Hammer bonus! Przywykliśmy już do tego, że to dokładnie bonusy są czymś, czym programiści najsilniej pragną skusić do swojego kasyna świeżych użytkowników. Im konkurencyjniejsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic przeto zaskakującego w tym, że właściciele automatu, czyli korporacja BGO a także jej twórcy, czyli NetEnt, obdarowali nas bonusem pod postacią 25 no deposit free spins on selected slots o szczególnie dużej wartości! Dzięki temu możność pomnożenia swojej nagrody przyrasta do bezgranicznie wielkich rozmiarów!

Podsumowanie będzie zwięzłe, dlatego, że nie ma co się zbytnio dużo rozpisywać na ten temat. Jack Hammer to ekscytująca, jakkolwiek bardzo konserwatywna gra. Ma ona jednakże swoje plusy (25 no deposit free spins on selected slots!), które powodują, że ocena tego dzieła musi nadprogramowo wzmóc się. Polecam!