Jack Hammer 2 – prawdziwa zabawa dla wszystkich amatorów slotów

3.9 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Na pozór może się wydawać, że Jack Hammer 2 to jedynie pospolita gra automatowa jakich niemało w Internecie. Kołowrotki, znaki, barwy – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa zwykłych gier internetowych. Gwarantuję mimo to, że kiedy dotrzesz do końca artykułu, zrozumiesz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie wydłużając już zatem wstępu, zapraszam do przestudiowania lapidarnego komentarza dotyczącego gry automatowej Jack Hammer 2.

Jack Hammer 2 przedstawia się względnie standardowo, jeśli chodzi o formę samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest wyjątkowo zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę nie sposób kategorycznie oszacować za skazę czy zaletę, ponieważ za mocno zależy to od prywatnych sentymntów każdego gracza. Jeżeli o mnie chodzi, to osobiście lubię funkcjonalność i nie poprawianie tego, co i tak jest już właściwe, a więc normalny i mniej innowacyjny interfejs gry Jack Hammer 2 uwzględniam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś tylko od ciebie.

Sprzętowe szczegóły na temat Jack Hammer 2

Jack Hammer 2 ma 5 kołowrotków, co prowadzi do tego, że automat ta nie odróżnia się zbytnio od większości modnych gier automatowych. Pod tym względem jest to właściwie typowy i bardzo staromodny automat. Jednocześnie Jack Hammer 2 używa 50 paylinesów, co jak przypuszczam jest względnie godziwą sumą. Bez wątpienia ułatwia ona zyskanie wysokiej ilości kasy, biorąc w rachubę komentarze, jakie pisują na ten temat ludzie na grupach dyskusyjnych, poświęconych tematyce hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Jack Hammer 2 równa się €100, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym dopiero co uwarunkowaniom pozwala nam na zdobycie średniej fortuny.

Jack Hammer 2 nie jest może szczególnie młodą grą, zatem nie należy oczekiwać się po niej nieprzeciętnie fajnych uwarunkowań i jakichś bardzo nieszablonowych szczegółów. Bądź co bądź Jack Hammer 2 ma oczywiście No jackpoty, bez których obecnie trudno dać sobie radę. Ich brak byłby na pewno zaskakującą, chociaż kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Rzeczywista gratka – 26 no deposit free spins on selected slots w Jack Hammer 2!

Jest nią zaś udostępniony w Jack Hammer 2 bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż to dokładnie bonusy są tym, czym właściciele kasyn najsilniej starają się przyciągnąć do siebie świeżych klientów. Im lepsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic zatem zaskakującego w tym, że właściciele gry, czyli spółka BGO a także jej wynalazcy, czyli NetEnt, obdarowali nas bonusem w postaci 26 no deposit free spins on selected slots o szczególnie wysokiej jakości! Dzięki temu perspektywa pomnożenia swojej wygranej wzrasta do niezwykle wysokich wymiarów!

Podsumowanie będzie niedługie, dlatego, że nie trzeba się zbytnio dużo rozpisywać na ten temat. Jack Hammer 2 to interesująca, choć również dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje plusy (26 no deposit free spins on selected slots!), które powodują, że ocena tego dzieła powinna jeszcze wzrosnąć. Polecam!