Jack and the Beanstalk – oryginalna radocha dla wszystkich amatorów slotów

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się zdawać, że Jack and the Beanstalk to wyłącznie standardowa gra automatowa jakich wiele w Internecie. Bębny, znaki, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa zwyczajnych slotów internetowych. Zapewniam jednak, że gdy dojdziesz do końca artykułu, pojmiesz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie rozciągając już zatem początku, zapraszam do przeczytania zwięzłego komentarza dotyczącego gry automatowej Jack and the Beanstalk.

Jack and the Beanstalk jawi się stosunkowo klasycznie, jeśli chodzi o powierzchowność samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest szczególnie szablonowy i nie odróżnia się od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość trudno jednoznacznie oszacować za defekt lub pozytyw, gdyż za bardzo uzależnione jest to od prywatnych sentymntów każdego gracza. Jeśli o moją osobę chodzi, to sam cenię sobie prostotę i nie szlifowanie tego, co i tak jest już dobre, a więc typowy i mniej nowatorski interfejs slotu Jack and the Beanstalk uwzględniam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Techniczne detale o Jack and the Beanstalk

Jack and the Beanstalk posiada 5 kołowrotków, co sprawia, że automat ta nie odbiega nadmiernie od większości znanych gier hazardowych. Co do tego jest to raczej typowy i bardzo staromodny automat. Przy tym Jack and the Beanstalk stosuje 20 paylinesów, co jak mniemam jest w miarę porządną wartością. Na pewno ułatwia ona wygranie wielkiej sumy kasy, biorąc w rachubę opinie, jakie pisują na ten temat gracze na forach internetowych, poświęconych tematyce hazardowej. Maksymalny dozwolony zakład w Jack and the Beanstalk wynosi €10, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki przytoczonym dopiero co okolicznościom pozwala nam na osiągnięcie małej fortuny.

Jack and the Beanstalk nie jest może wyjątkowo nową grą, więc nie warto spodziewać się po niej niezwykle porządnych warunków i jakichś bardzo nowatorskich szczegółów. W każdym razie Jack and the Beanstalk ma oczywiście No jackpoty, bez których współcześnie ciężko się obyć. Ich brak byłby na pewno zaskakującą, aczkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Prawdziwa okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Jack and the Beanstalk!

Jest nią za to osiągalny w Jack and the Beanstalk bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to bezsprzecznie gratisy są czymś, czym programiści najsilniej starają się zwabić do swojej firmy nowych użytkowników. Im opłacalniejsza propozycja, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic więc osobliwego w tym, że posiadacze gry, a więc korporacja Casino.com a także jej autorzy, czyli NetEnt, uszczęśliwili nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o bardzo sporej wadze! Z racji tego możliwość poszerzenia swojej nagrody wzrasta do bardzo wysokich wymiarów!

Zakończenie będzie skrótowe, gdyż nie ma co się zbyt wiele rozwodzić na ten temat. Jack and the Beanstalk to pociągająca, choć bardzo tradycyjna gra. Ma ona jednakże swoje plusy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które czynią to, że ocena tego dzieła powinna nadprogramowo narosnąć. Rekomenduję!