Irish Luck – autentyczna radocha dla wszystkich fanów automatów

4.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Złudnie może się wydawać, że Irish Luck to tylko pospolita gra hazardowa jakich mnóstwo w Internecie. Bębny, znaki, barwy – wszystko to znamy już z całego mnóstwa banalnych slotów internetowych. Daję gwarancję jednak, że gdy dociągniesz do końcówki artykułu, pojmiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie przeciągając już zatem przedmowy, zapraszam do przeczytania krótkiego komentarza dotyczącego gry hazardowej Irish Luck.

Irish Luck jawi się względnie typowo, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest wyjątkowo szablonowy i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość trudno kategorycznie oszacować za przywarę czy atut, bowiem za mocno uzależnione jest to od osobistych skłonności każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to sam lubię funkcjonalność i nie korygowanie tego, co i tak jest już dobre, a więc standardowy i mniej nowatorski interfejs automatu Irish Luck uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Sprzętowe niuanse na temat Irish Luck

Irish Luck ma 5 szpul, co sprawia, że gra ta nie odbiega nazbyt od większości znanych gier automatowych. Odnośnie tego jest to raczej konwencjonalny i znacznie konserwatywny program. Zarazem Irish Luck używa 30 linii wypłat, co jak przypuszczam jest dość porządną wartością. Niewątpliwie udostępnia ona zdobycie wysokiej liczby gotówki, biorąc pod uwagę opinie, jakie pozostawiają na jej temat osoby na forach internetowych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Irish Luck równa się €10, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki przytoczonym uprzednio warunkom umożliwia nam na zyskanie średniej fortuny.

Irish Luck nie jest może bardzo nową grą, więc nie warto oczekiwać się po niej nieprzeciętnie korzystnych warunków i jakichś mocno oryginalnych detali. Niemniej Irish Luck ma oczywiście No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób się obyć. Ich brak byłby bez wątpienia zaskakującą, chociaż niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Prawdziwa sposobność – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Irish Luck!

Jest nią za to udostępniony w Irish Luck bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, że to aktualnie bonusy są tym, czym twórcy najbardziej zamierzają zyskać dla siebie świeżych graczy. Im korzystniejsza propozycja, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic zatem zaskakującego w tym, że posiadacze gry, a więc firma Casino.com i jej twórcy, czyli Playtech, obdarzyli nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale znacznej wadze! Z racji tego ewentualność zwielokrotnienia swojej wygranej rośnie do bardzo dużych wymiarów!

Podsumowanie będzie krótkie, bo też nie trzeba się zbytnio dużo rozwodzić na ten temat. Irish Luck to interesująca, choć również tradycyjna gra. Ma ona jednak swoje zalety (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że nota tego programu powinna jeszcze wzmóc się. Polecam!