Hot Shots – stuprocentowa zabawa dla wszystkich sympatyków gier hazardowych

4.8 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Hot Shots to tylko przeciętna gra hazardowa jakich dużo w Internecie. Kołowrotki, emblematy, kolorystyki – wszystko to znamy już z setek banalnych gier internetowych. Ręczę jednak, że gdy dojdziesz do końcówki tej publikacji, pojmiesz, na czym polega nieprzeciętność tej gry. Nie rozciągając już wobec tego wstępu, zachęcam do przeczytania lapidarnego opisu gry hazardowej Hot Shots.

Hot Shots prezentuje się raczej konwencjonalnie, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej szatę graficzną. Również sam interfejs, jest wysoce stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość trudno definitywnie zdefiniować jako defekt czy pozytyw, gdyż za mocno uzależnione jest to od indywidualnych upodobań każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to samemu lubię prostotę i nie poprawianie tego, co i tak jest już wartościowe, a więc zwyczajny i mniej rewolucyjny interfejs gry Hot Shots uwzględniam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Sprzętowe niuanse o Hot Shots

Hot Shots ma 5 bębnów, co sprawia, że automat ta nie odróżnia się za bardzo od większości modnych gier slotowych. Odnośnie tego jest to właściwie tradycyjny i bardzo staromodny automat. Zarazem Hot Shots ma 9 paylinesów, co jak przypuszczam jest w miarę porządną liczbą. Z pewnością ułatwia ona zdobycie wielkiej sumy kasy, biorąc pod rozwagę opinie, jakie pozostawiają na ten temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Maksymalny dozwolony zakład w Hot Shots sięga €25, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wymienionym uprzednio okolicznościom pozwala nam na zyskanie średniej fortuny.

Hot Shots nie jest wprawdzie nadzwyczaj młodą grą, więc nie warto spodziewać się po niej bardzo fajnych sposobności i jakichś bardzo oryginalnych detali. Niemniej Hot Shots posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których współcześnie trudno dać sobie radę. Ich brak byłby bez wątpienia zaskakującą, jakkolwiek przykrą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Wiarygodna okazja – 10 darmowych spinów bez depozytu w Hot Shots!

Jest nią natomiast osiągalny w Hot Shots bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to aktualnie gratisy są tym, czym twórcy najbardziej starają się zwabić do swojej firmy świeżych użytkowników. Im konkurencyjniejsza propozycja, tym większe nasze zainteresowanie! Nic zatem dziwnego w tym, że posiadacze gry, a więc spółka BGO a także jej wynalazcy, czyli Microgaming, obsypali nas bonusem w postaci 10 darmowych spinów bez depozytu o szczególnie wysokiej jakości! Z racji tego perspektywa powiększenia swojej wygranej rośnie do naprawdę wyniosłych wielkości!

Podsumowanie będzie skrótowe, gdyż nie ma co się zbyt wiele rozpisywać na ten temat. Hot Shots to pasjonująca, jakkolwiek także konserwatywna gra. Ma ona jednakże swoje atuty (10 darmowych spinów bez depozytu!), które powodują, że opinia na temat tego wytworu powinna nadprogramowo podskoczyć. Rekomenduję!