Himalayas – Roof of the World – prawdziwa rozrywka dla wszystkich sympatyków slotów

4.8 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Złudnie może się zdawać, że Himalayas – Roof of the World to wyłącznie standardowa gra slotowa jakich wiele w Internecie. Rolki, emblematy, odcienie – wszystko to znamy już z mrowia podstawowych gier online. Daję gwarancję mimo to, że kiedy dociągniesz do zakończenia tekstu, zrozumiesz, w czym leży niezwykłość tej gry. Nie rozciągając już więc wprowadzenia, zachęcam do przestudiowania lapidarnego komentarza dotyczącego gry automatowej Himalayas – Roof of the World.

Himalayas – Roof of the World ukazuje się raczej konwencjonalnie, jeśli chodzi o formę samej gry i jej szatę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest bardzo szablonowy i nie odstaje od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość niełatwo stanowczo określić jako minus lub plus, gdyż za bardzo jest to zależne od osobistych sentymntów każdego gracza. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam lubię funkcjonalność i nie naprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli zwyczajny i mniej nowatorski interfejs automatu Himalayas – Roof of the World uwzględniam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś tylko od ciebie.

Techniczne drobiazgi o Himalayas – Roof of the World

Himalayas – Roof of the World posiada 5 szpul, co sprawia, że automat ta nie odstaje za bardzo od większości sławnych gier automatowych. Odnośnie tego jest to właściwie tradycyjny i mocno zachowawczy slot. Przy tym Himalayas – Roof of the World używa 100 paylinesów, co jak mniemam jest względnie godziwą wartością. Niewątpliwie umożliwia ona zdobycie dużej ilości gotówki, biorąc w rachubę osądy, jakie piszą na ten temat ludzie na forach internetowych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Himalayas – Roof of the World sięga €50, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wspomnianym dopiero co uwarunkowaniom umożliwia nam na zyskanie małej fortuny.

Himalayas – Roof of the World nie jest jednak wyjątkowo młodą grą, dlatego nie warto oczekiwać się po niej szczególnie fajnych uwarunkowań i jakichś mocno nieszablonowych elementów. Bądź co bądź Himalayas – Roof of the World posiada naturalnie No jackpoty, bez których współcześnie nie sposób się obejść. Ich brak byłby na pewno niespodziewaną, aczkolwiek przykrą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Prawdziwa sposobność – 10 darmowych spinów bez depozytu w Himalayas – Roof of the World!

Jest nią za to dostępny w Himalayas – Roof of the World bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż to dokładnie premie są czymś, czym twórcy najsilniej pragną skusić do swojego kasyna świeżych ludzi. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym większe nasze zaciekawienie! Nic przeto osobliwego w tym, że właściciele gry, a więc korporacja Royal Panda i jej programiści, czyli Barcrest, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 10 darmowych spinów bez depozytu o szczególnie dużej wadze! Na skutek tego szansa zwielokrotnienia swojej nagrody rośnie do naprawdę wielkich rozmiarów!

Zakończenie będzie lakoniczne, gdyż nie ma co się nadmiernie dużo rozpisywać na ten temat. Himalayas – Roof of the World to interesująca, jakkolwiek także dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje walory (10 darmowych spinów bez depozytu!), które powodują, że nota tego programu musi nadprogramowo przyrosnąć. Polecam!