Haunted House – oryginalna frajda dla wszystkich sympatyków automatów

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się wydawać, że Haunted House to jedynie typowa gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Szpule, emblematy, odcienie – wszystko to znamy już z całego mnóstwa banalnych gier internetowych. Zaświadczam jednak, że kiedy dojdziesz do końcówki recenzji, skojarzysz, na czym polega szczególność tej gry. Nie wydłużając już więc początku, zapraszam do przewertowania lapidarnego opisu gry hazardowej Haunted House.

Haunted House ukazuje się względnie klasycznie, jeśli chodzi o powierzchowność samej gry i jej szatę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest bardzo tradycyjny i nie odbiega od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę ciężko jednoznacznie zdefiniować jako minus lub plus, ponieważ za mocno jest to zależne od osobistych upodobań każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to sam cenię sobie klarowność i nie korygowanie tego, co i tak jest już właściwe, czyli normalny i mniej oryginalny interfejs automatu Haunted House zaliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Sprzętowe drobiazgi na temat Haunted House

Haunted House ma 5 szpul, co powoduje, że automat ta nie odstaje zbytnio od gros sławnych gier hazardowych. W tej sprawie jest to właściwie tradycyjny i znacznie konserwatywny slot. Przy tym Haunted House używa 20 linii wypłat, co jak przypuszczam jest w miarę porządną wartością. Niewątpliwie ułatwia ona wygranie wielkiej ilości grosza, biorąc w rachubę osądy, jakie wypisują na jej temat użytkownicy na forach internetowych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Haunted House wynosi €10, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki wspomnianym wcześniej warunkom pozwala nam na wygranie niedużej fortuny.

Haunted House nie jest wprawdzie szczególnie nową grą, toteż nie należy oczekiwać się po niej wyjątkowo dobrych warunków i jakichś bardzo nieszablonowych szczegółów. Niemniej Haunted House ma rzecz jasna No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach trudno dać sobie radę. Ich brak byłby niewątpliwie nieoczekiwaną, jednak przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Prawdziwa gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Haunted House!

Jest nią tymczasem udostępniony w Haunted House bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to bezsprzecznie premie są czymś, czym programiści najmocniej starają się pozyskać dla siebie świeżych klientów. Im korzystniejsza propozycja, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic więc dziwnego w tym, że posiadacze slotu, czyli firma Casino.com i jej wynalazcy, czyli microgaming, uszczęśliwili nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę wielkiej wartości! Z racji tego możność pomnożenia swojej wygranej rośnie do bardzo wyniosłych wymiarów!

Zakończenie będzie niedługie, bo też nie trzeba się zanadto dużo rozwodzić na ten problem. Haunted House to interesująca, aczkolwiek bardzo tradycyjna gra. Ma ona jednak swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że ocena tego programu musi jeszcze wzmóc się. Rekomenduję!