Great Rhino – oryginalna rozrywka dla wszystkich sympatyków automatów

5.0 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Złudnie może się zdawać, że Great Rhino to tylko przeciętna gra hazardowa jakich dużo w Internecie. Bębny, symbole, odcienie – wszystko to kojarzymy już z mrowia zwykłych automatów internetowych. Zaświadczam mimo to, że zanim dociągniesz do końca artykułu, zrozumiesz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie rozciągając już więc wprowadzenia, zachęcam do przeczytania zwięzłego zarysu gry hazardowej Great Rhino.

Great Rhino prezentuje się raczej modelowo, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest szczególnie zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę niełatwo kategorycznie określić jako minus lub pozytyw, bowiem za bardzo zależy to od osobistych sentymntów każdego gracza. Jeśli o moją osobę chodzi, to samemu lubię prostotę i nie poprawianie tego, co i tak jest już dobre, a więc zwykły i mniej oryginalny interfejs programu Great Rhino wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Techniczne niuanse dotyczące Great Rhino

Great Rhino ma 5 kołowrotków, co powoduje, że gra ta nie odróżnia się nazbyt od lwiej części znanych gier automatowych. Po tym kątem jest to raczej typowy i znacznie staromodny program. Zarazem Great Rhino ma 20 paylinesów, co jak przypuszczam jest dość sprawiedliwą sumą. Na pewno ułatwia ona zdobycie wysokiej sumy kasy, biorąc pod uwagę osądy, jakie pozostawiają na ten temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, poświęconych problematyce hazardowej. Największy możliwy zakład w Great Rhino sięga €2.5, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wspomnianym uprzednio uwarunkowaniom pozwala nam na zyskanie małej fortuny.

Great Rhino nie jest wprawdzie szczególnie nową grą, toteż nie należy spodziewać się po niej wyjątkowo porządnych uwarunkowań i jakichś mocno rewolucyjnych detali. W każdym razie Great Rhino posiada naturalnie Yes jackpoty, bez których aktualnie nie sposób się obejść. Ich brak byłby niewątpliwie nieoczekiwaną, jednak przykrą niespodzianką. Nie powinniście się martwić, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Rzeczywista szansa – do 100 € i 100 darmowych spinów w Great Rhino!

Jest nią zaś dostępny w Great Rhino bonus! Przywykliśmy już do tego, że to bezsprzecznie premie są czymś, czym twórcy szczególnie chcą zwabić do siebie nowych graczy. Im lepsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic przeto osobliwego w tym, że właściciele automatu, czyli przedsiębiorstwo Mr Green oraz jej autorzy, czyli Pragmatic Play, obdarowali nas bonusem w formie do 100 € i 100 darmowych spinów o niebywale wysokiej jakości! Z racji tego szansa pomnożenia swojej wygranej rośnie do naprawdę dużych rozmiarów!

Zakończenie będzie lakoniczne, gdyż nie trzeba się zbytnio wiele rozwodzić na ten temat. Great Rhino to interesująca, aczkolwiek również dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje pozytywy (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które czynią to, że opinia na temat tego produktu musi jeszcze wzmóc się. Zalecam!