Great Blue – prawdziwa zabawa dla wszystkich sympatyków slotów

4.4 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się wydawać, że Great Blue to jedynie standardowa gra hazardowa jakich mnóstwo w Internecie. Kołowrotki, loga, kolory – wszystko to znamy już z całego mnóstwa zwykłych slotów internetowych. Ręczę mimo to, że gdy dociągniesz do końca artykułu, pojmiesz, w czym leży niezwykłość tej gry. Nie wydłużając już wobec tego przedmowy, nakłaniam do przeczytania zwięzłego komentarza dotyczącego gry automatowej Great Blue.

Great Blue ukazuje się względnie typowo, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest wyjątkowo szablonowy i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość nie sposób jasno ustalić jako skazę czy plus, gdyż za bardzo zależy to od indywidualnych skłonności każdego gracza. Jeżeli o mnie chodzi, to samemu cenię sobie praktyczność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już dobre, a więc zwykły i mniej oryginalny interfejs automatu Great Blue wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Sprzętowe szczegóły o Great Blue

Great Blue posiada 5 bębnów, co prowadzi do tego, że gra ta nie odbiega za bardzo od lwiej części znanych gier automatowych. Co do tego jest to raczej standardowy i znacznie staromodny automat. Jednocześnie Great Blue stosuje 25 paylinesów, co jak sądzę jest w miarę uczciwą sumą. Niewątpliwie udostępnia ona zyskanie znacznej ilości kasy, biorąc pod rozwagę osądy, jakie wypisują na jej temat osoby na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych materii hazardowej. Maksymalny możliwy zakład w Great Blue sięga €100, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki przytoczonym dopiero co uwarunkowaniom umożliwia nam na osiągnięcie małej fortuny.

Great Blue nie jest wprawdzie bardzo nową grą, zatem nie należy spodziewać się po niej nieprzeciętnie porządnych sposobności i jakichś bardzo nowatorskich elementów. W każdym razie Great Blue posiada oczywiście No jackpoty, bez których aktualnie ciężko dać sobie radę. Ich brak byłby na pewno zaskakującą, jednak przykrą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Wiarygodna okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Great Blue!

Jest nią tymczasem dostępny w Great Blue bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż to aktualnie bonusy są czymś, czym twórcy szczególnie chcą pozyskać dla siebie nowych ludzi. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic przeto dziwnego w tym, że właściciele gry, czyli spółka Casino.com oraz jej twórcy, czyli Playtech, obdarzyli nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę wielkiej wartości! Na skutek tego szansa zwielokrotnienia swojej wygranej przyrasta do bezgranicznie wyniosłych rozmiarów!

Podsumowanie będzie skrótowe, ponieważ nie trzeba się nazbyt wiele rozwodzić na ten problem. Great Blue to ekscytująca, chociaż również ortodoksyjna gra. Ma ona jednakże swoje zalety (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że opinia na temat tego programu powinna jeszcze wzrosnąć. Rekomenduję!