Gonzo’s Quest – stuprocentowa zabawa dla wszystkich amatorów gier hazardowych

4.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Złudnie może się zdawać, że Gonzo’s Quest to po prostu pospolita gra hazardowa jakich mnóstwo w Internecie. Rolki, symbole, kolory – wszystko to znamy już z całego mnóstwa podstawowych automatów internetowych. Gwarantuję jednak, że kiedy dojdziesz do końca tej publikacji, pojmiesz, w czym leży nieprzeciętność tej gry. Nie wydłużając już wobec tego wstępu, namawiam do przewertowania zwięzłego zarysu gry slotowej Gonzo’s Quest.

Gonzo’s Quest jawi się raczej standardowo, jeśli idzie o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Również sam interfejs, jest wyjątkowo tradycyjny i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość ciężko jednoznacznie określić za przywarę lub plus, ponieważ za mocno uzależnione jest to od osobistych preferencji każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to samemu lubię funkcjonalność i nie korygowanie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli standardowy i mniej rewolucyjny interfejs gry Gonzo’s Quest wliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Technologiczne niuanse dotyczące Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest ma 5 kołowrotków, co sprawia, że gra ta nie odbiega zbytnio od lwiej części modnych gier hazardowych. Pod tym względem jest to raczej standardowy i znacznie konserwatywny program. Jednocześnie Gonzo’s Quest stosuje 20 paylinesów, co jak sądzę jest dość porządną liczbą. Bez wątpienia ułatwia ona wygranie wysokiej ilości kasy, biorąc w rachubę zdania, jakie pozostawiają na jej temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Gonzo’s Quest sięga €2.5, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wspomnianym wcześniej warunkom umożliwia nam na zdobycie małej fortuny.

Gonzo’s Quest nie jest wprawdzie bardzo świeżą grą, zatem nie warto spodziewać się po niej szczególnie fajnych możliwości i jakichś mocno awangardowych szczegółów. Mimo wszystko Gonzo’s Quest posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których obecnie ciężko poradzić sobie. Ich brak byłby na pewno niespodziewaną, aczkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Rzeczywista okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Gonzo’s Quest!

Jest nią zaś osiągalny w Gonzo’s Quest bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż to dokładnie gratisy są tym, czym autorzy szczególnie próbują zyskać dla siebie nowych ludzi. Im lepsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic przeto osobliwego w tym, że posiadacze automatu, czyli spółka Casino.com a także jej programiści, czyli NetEnt, obdarowali nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale wysokiej randze! Dzięki temu perspektywa powiększenia swojej nagrody wzrasta do bardzo dużych wielkości!

Podsumowanie będzie lakoniczne, gdyż nie trzeba się zanadto dużo rozwodzić na ten problem. Gonzo’s Quest to pasjonująca, choć bardzo dogmatyczna gra. Ma ona mimo wzystko swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że opinia na temat tego produktu powinna nadprogramowo podskoczyć. Rekomenduję!