Golden Colts – oryginalna zabawa dla wszystkich amatorów gier hazardowych

3.7 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się zdawać, że Golden Colts to jedynie zwykła gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Rolki, znaki, kolorystyki – wszystko to znamy już z setek banalnych gier online. Daję gwarancję jednak, że zanim dociągniesz do końca tekstu, skojarzysz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie przeciągając już więc wprowadzenia, zapraszam do przestudiowania krótkiego opisu gry hazardowej Golden Colts.

Golden Colts ukazuje się dość klasycznie, jeśli chodzi o formę samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest bardzo szablonowy i nie odbiega od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę trudno stanowczo zdefiniować jako przywarę lub plus, ponieważ za bardzo jest to zależne od prywatnych sentymntów każdego użytkownika. Jeśli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie prostotę i nie szlifowanie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli standardowy i mniej nowatorski interfejs automatu Golden Colts wliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Techniczne szczegóły na temat Golden Colts

Golden Colts ma 5 bębnów, co powoduje, że gra ta nie odstaje za bardzo od większości modnych gier automatowych. W tej sprawie jest to właściwie tradycyjny i mocno zachowawczy automat. Zarazem Golden Colts ma 40 linii wypłat, co jak sądzę jest dość sprawiedliwą liczbą. Niewątpliwie ułatwia ona zdobycie znacznej liczby gotówki, biorąc pod uwagę opinie, jakie pozostawiają na jej temat użytkownicy na forach internetowych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Największy możliwy zakład w Golden Colts równa się €50, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wymienionym dopiero co okolicznościom pozwala nam na wygranie niedużej fortuny.

Golden Colts nie jest wprawdzie nadzwyczaj nową grą, zatem nie należy spodziewać się po niej nieprzeciętnie fajnych możliwości i jakichś mocno awangardowych szczegółów. Bądź co bądź Golden Colts posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których aktualnie ciężko się obejść. Ich brak byłby z pewnością nieprzewidzianą, aczkolwiek przykrą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Wiarygodna okazja – do 100 € i 100 darmowych spinów w Golden Colts!

Jest nią za to osiągalny w Golden Colts bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to właśnie gratisy są czymś, czym właściciele kasyn najsilniej starają się skusić do swojego kasyna nowych użytkowników. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic przeto osobliwego w tym, że posiadacze gry, a więc korporacja Mr Green i jej wynalazcy, czyli Play’n Go, uszczęśliwili nas bonusem w postaci do 100 € i 100 darmowych spinów o bardzo wysokiej wartości! Na skutek tego możliwość poszerzenia swojej nagrody przyrasta do bardzo dużych wymiarów!

Podsumowanie będzie skrótowe, gdyż nie ma co się zanadto dużo rozpisywać na ten temat. Golden Colts to fascynująca, chociaż także dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje atuty (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które powodują, że nota tego dzieła musi jeszcze przyrosnąć. Zalecam!