Ghostbusters – prawdziwa zabawa dla wszystkich fanów automatów

4.2 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Na pozór może się zdawać, że Ghostbusters to jedynie typowa gra automatowa jakich niemało w Internecie. Kołowrotki, znaki, barwy – wszystko to znamy już z setek zwyczajnych gier internetowych. Daję gwarancję jednak, że zanim dojdziesz do końca artykułu, skojarzysz, w czym leży niepospolitość tej gry. Nie rozciągając już więc przedmowy, namawiam do przewertowania lapidarnego zarysu gry hazardowej Ghostbusters.

Ghostbusters przedstawia się dość konwencjonalnie, jeśli idzie o formę samej gry i jej oprawę graficzną. Także sam interfejs, jest wysoce zwyczajny i nie odróżnia się od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę trudno kategorycznie zdefiniować za przywarę lub walor, gdyż za mocno zależy to od indywidualnych sentymntów każdego gracza. Jeśli o mnie chodzi, to sam cenię sobie klarowność i nie poprawianie tego, co i tak jest już wartościowe, a więc zwyczajny i mniej osobliwy interfejs slotu Ghostbusters wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Sprzętowe szczegóły o Ghostbusters

Ghostbusters posiada 5 kołowrotków, co powoduje, że gra ta nie odróżnia się zbytnio od większości modnych gier hazardowych. Co do tego jest to właściwie tradycyjny i znacznie staromodny program. Równocześnie Ghostbusters stosuje 30 paylinesów, co jak sądzę jest w miarę sprawiedliwą wartością. Z pewnością udostępnia ona wygranie znacznej sumy kasy, biorąc pod rozwagę zdania, jakie pozostawiają na jej temat osoby na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych materii hazardowej. Największy dozwolony zakład w Ghostbusters sięga €10, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki przytoczonym uprzednio uwarunkowaniom pozwala nam na zyskanie niedużej fortuny.

Ghostbusters nie jest może bardzo świeżą grą, więc nie należy oczekiwać się po niej wyjątkowo korzystnych sposobności i jakichś bardzo nieszablonowych elementów. W każdym razie Ghostbusters ma oczywiście No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób się obejść. Ich brak byłby na pewno niespodziewaną, jakkolwiek przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Rzeczywista gratka – 28 no deposit free spins on selected slots w Ghostbusters!

Jest nią tymczasem dostępny w Ghostbusters bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, iż to bezsprzecznie premie są tym, czym programiści najmocniej próbują pozyskać dla swojej firmy świeżych klientów. Im atrakcyjniejsza oferta, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic więc osobliwego w tym, że właściciele gry, czyli spółka BGO a także jej autorzy, czyli IGT, obdarzyli nas bonusem w formie 28 no deposit free spins on selected slots o niebywale wielkiej jakości! Na skutek tego możliwość zwielokrotnienia swojej nagrody rośnie do naprawdę dużych rozmiarów!

Podsumowanie będzie lakoniczne, gdyż nie trzeba się nadmiernie wiele rozpisywać na ten problem. Ghostbusters to pociągająca, chociaż bardzo tradycyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje atuty (28 no deposit free spins on selected slots!), które sprawiają, że nota tego produktu musi jeszcze przyrosnąć. Zalecam!