Ghost Pirates – oryginalna frajda dla wszystkich entuzjastów automatów

3.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Złudnie może się wydawać, że Ghost Pirates to wyłącznie zwykła gra automatowa jakich niemało w Internecie. Szpule, emblematy, odcienie – wszystko to znamy już z mrowia zwykłych automatów internetowych. Ręczę mimo to, że kiedy dociągniesz do końca tekstu, skojarzysz, w czym leży niezwykłość tej gry. Nie rozciągając już wobec tego wstępu, namawiam do przeczytania lapidarnego komentarza dotyczącego gry automatowej Ghost Pirates.

Ghost Pirates przedstawia się stosunkowo modelowo, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej szatę graficzną. Również sam interfejs, jest bardzo szablonowy i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę trudno kategorycznie oszacować jako przywarę lub plus, bowiem za mocno uzależnione jest to od personalnych skłonności każdego gracza. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam lubię praktyczność i nie poprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli zwyczajny i mniej nowatorski interfejs gry Ghost Pirates wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś tylko od ciebie.

Sprzętowe detale o Ghost Pirates

Ghost Pirates ma 5 szpul, co powoduje, że gra ta nie odróżnia się zbytnio od gros znanych gier hazardowych. Odnośnie tego jest to raczej standardowy i bardzo zachowawczy automat. Zarazem Ghost Pirates ma 243 linii wypłat, co jak czuję jest stosunkowo porządną wartością. Niewątpliwie ułatwia ona zdobycie wysokiej liczby grosza, biorąc w rachubę zdania, jakie pozostawiają na ten temat ludzie na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w Ghost Pirates wynosi €1, co przy sposobnym farcie oraz dzięki przytoczonym dopiero co okolicznościom pozwala nam na wygranie małej fortuny.

Ghost Pirates nie jest wprawdzie bardzo świeżą grą, więc nie warto oczekiwać się po niej wyjątkowo fajnych sposobności i jakichś bardzo oryginalnych szczegółów. Bądź co bądź Ghost Pirates ma oczywiście No jackpoty, bez których aktualnie ciężko się obyć. Ich brak byłby z pewnością zaskakującą, chociaż kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Prawdziwa gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Ghost Pirates!

Jest nią tymczasem udostępniony w Ghost Pirates bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to aktualnie premie są tym, czym autorzy najsilniej starają się przyciągnąć do siebie świeżych ludzi. Im atrakcyjniejsza oferta, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic więc dziwnego w tym, że właściciele automatu, a więc korporacja Casino.com i jej programiści, czyli NetEnt, obdzielili nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie wielkiej wartości! Dzięki temu perspektywa pomnożenia swojej wygranej wzrasta do bezgranicznie wyniosłych wielkości!

Zakończenie będzie niedługie, bo też nie trzeba się nazbyt dużo rozwodzić na ten temat. Ghost Pirates to pociągająca, chociaż bardzo dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje zalety (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które czynią to, że ocena tego wytworu powinna dodatkowo wzrosnąć. Rekomenduję!