Foxin’ Wins – prawdziwa zabawa dla wszystkich amatorów gier hazardowych

3.6 /5
100% do 200 EUR Play Now

Pozornie może się wydawać, że Foxin’ Wins to wyłącznie typowa gra automatowa jakich niemało w Internecie. Rolki, znaki, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z setek banalnych gier online. Daję gwarancję mimo to, że zanim dojdziesz do końcówki tekstu, pojmiesz, w czym leży niezwykłość tej gry. Nie wydłużając już zatem wprowadzenia, nakłaniam do przeczytania zwięzłego zarysu gry automatowej Foxin’ Wins.

Foxin’ Wins ukazuje się dość klasycznie, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest mocno szablonowy i nie odróżnia się od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość niełatwo kategorycznie określić jako minus lub pozytyw, bowiem za bardzo jest to zależne od prywatnych preferencji każdego użytkownika. Jeżeli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię funkcjonalność i nie poprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli typowy i mniej rewolucyjny interfejs automatu Foxin’ Wins zaliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Techniczne detale dotyczące Foxin’ Wins

Foxin’ Wins posiada 5 kołowrotków, co powoduje, że gra ta nie odróżnia się zbytnio od lwiej części znanych gier slotowych. W tej sprawie jest to właściwie tradycyjny i silnie zachowawczy program. Równocześnie Foxin’ Wins ma 25 linii wypłat, co jak czuję jest dość porządną sumą. Na pewno ułatwia ona zyskanie nielichej liczby kasy, biorąc pod rozwagę poglądy, jakie wypisują na jej temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych materii hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Foxin’ Wins równa się €25, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym dopiero co okolicznościom pozwala nam na wygranie niedużej fortuny.

Foxin’ Wins nie jest może nadzwyczaj świeżą grą, toteż nie należy oczekiwać się po niej szczególnie dobrych uwarunkowań i jakichś bardzo nowatorskich szczegółów. Bądź co bądź Foxin’ Wins posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których obecnie ciężko się obyć. Ich brak byłby bez wątpienia zaskakującą, jakkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Realna okazja – 100% do 200 EUR w Foxin’ Wins!

Jest nią zaś osiągalny w Foxin’ Wins bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, iż to bezsprzecznie bonusy są czymś, czym autorzy szczególnie próbują zyskać dla swojej firmy nowych graczy. Im opłacalniejsza oferta, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic więc dziwnego w tym, że posiadacze automatu, a więc przedsiębiorstwo NetBet a także jej autorzy, czyli NextGen, obdzielili nas bonusem w formie 100% do 200 EUR o bardzo znacznej randze! Dzięki temu możność poszerzenia swojej wygranej wzrasta do naprawdę dużych wielkości!

Zakończenie będzie skrótowe, ponieważ nie trzeba się zbyt dużo rozwodzić na ten problem. Foxin’ Wins to fascynująca, jakkolwiek bardzo ortodoksyjna gra. Ma ona jednak swoje atuty (100% do 200 EUR!), które sprawiają, że ocena tego wytworu musi nadprogramowo podskoczyć. Zalecam!