Flame – oryginalna frajda dla wszystkich fanów automatów

3.5 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Złudnie może się wydawać, że Flame to wyłącznie standardowa gra automatowa jakich niemało w Internecie. Kołowrotki, znaki, kolorystyki – wszystko to znamy już z bezliku zwykłych automatów online. Zaświadczam mimo to, że kiedy dotrzesz do zakończenia tej publikacji, pojmiesz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie rozciągając już wobec tego przedmowy, zachęcam do przestudiowania zwięzłego opisu gry automatowej Flame.

Flame prezentuje się dość typowo, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest szczególnie szablonowy i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość nie sposób kategorycznie ustalić za przywarę lub pozytyw, bowiem za bardzo jest to zależne od osobistych preferencji każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to samemu lubię prostotę i nie poprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli zwyczajny i mniej innowacyjny interfejs gry Flame uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Sprzętowe detale dotyczące Flame

Flame ma 5 kołowrotków, co powoduje, że gra ta nie odstaje za bardzo od większości popularnych gier automatowych. Pod tym względem jest to raczej tradycyjny i mocno konserwatywny slot. Zarazem Flame stosuje 20 paylinesów, co jak sądzę jest stosunkowo godziwą wartością. Bez wątpienia ułatwia ona zyskanie dużej ilości kasy, biorąc pod uwagę komentarze, jakie pisują na jej temat gracze na forach internetowych, zadedykowanych materii hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w Flame wynosi €50, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wspomnianym uprzednio warunkom pozwala nam na osiągnięcie małej fortuny.

Flame nie jest wprawdzie nadzwyczaj młodą grą, dlatego nie należy spodziewać się po niej niezwykle dobrych sposobności i jakichś bardzo oryginalnych elementów. Bądź co bądź Flame ma oczywiście No jackpoty, bez których współcześnie trudno dać sobie radę. Ich brak byłby niewątpliwie nieoczekiwaną, aczkolwiek przykrą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Realna gratka – 10 darmowych spinów bez depozytu w Flame!

Jest nią za to dostępny w Flame bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to właśnie premie są czymś, czym właściciele kasyn szczególnie zamierzają zyskać dla swojej firmy nowych graczy. Im atrakcyjniejsza oferta, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic przeto osobliwego w tym, że właściciele slotu, a więc spółka Royal Panda i jej autorzy, czyli NextGen, obdarzyli nas bonusem pod postacią 10 darmowych spinów bez depozytu o szczególnie wysokiej wadze! Z tego powodu możność pomnożenia swojej nagrody rośnie do niezwykle wielkich wielkości!

Podsumowanie będzie lakoniczne, bo też nie ma co się zbytnio wiele rozpisywać na ten temat. Flame to ekscytująca, choć również tradycyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje atuty (10 darmowych spinów bez depozytu!), które sprawiają, że osąd tego programu powinna jeszcze podskoczyć. Zalecam!