Finn and th Swirly Spin – stuprocentowa radocha dla wszystkich amatorów slotów

4.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się zdawać, że Finn and th Swirly Spin to tylko przeciętna gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Rolki, emblematy, barwy – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa banalnych slotów online. Ręczę jednak, że zanim dojdziesz do końcówki tekstu, zrozumiesz, na czym polega niepospolitość tej gry. Nie przeciągając już więc początku, namawiam do przestudiowania zdawkowego zarysu gry automatowej Finn and th Swirly Spin.

Finn and th Swirly Spin ukazuje się raczej konwencjonalnie, jeśli idzie o formę samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest wyjątkowo stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość ciężko stanowczo określić jako przywarę czy zaletę, ponieważ za bardzo uzależnione jest to od indywidualnych sentymntów każdego użytkownika. Jeżeli o moją osobę chodzi, to samemu cenię sobie funkcjonalność i nie korygowanie tego, co i tak jest już wartościowe, czyli typowy i mniej oryginalny interfejs automatu Finn and th Swirly Spin uwzględniam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Sprzętowe detale na temat Finn and th Swirly Spin

Finn and th Swirly Spin posiada 2 szpul, co prowadzi do tego, że automat ta nie odbiega za bardzo od gros modnych gier slotowych. Co do tego jest to właściwie standardowy i bardzo zachowawczy program. Jednocześnie Finn and th Swirly Spin stosuje 10 paylinesów, co jak czuję jest dość porządną wartością. Niewątpliwie udostępnia ona wygranie znacznej sumy grosza, biorąc pod rozwagę poglądy, jakie piszą na ten temat użytkownicy na forach internetowych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w Finn and th Swirly Spin równa się €25, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki wymienionym dopiero co uwarunkowaniom pozwala nam na zdobycie średniej fortuny.

Finn and th Swirly Spin nie jest może bardzo młodą grą, więc nie warto oczekiwać się po niej szczególnie korzystnych warunków i jakichś mocno rewolucyjnych elementów. Mimo wszystko Finn and th Swirly Spin posiada naturalnie No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach trudno dać sobie radę. Ich brak byłby na pewno zaskakującą, aczkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Prawdziwa sposobność – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Finn and th Swirly Spin!

Jest nią natomiast osiągalny w Finn and th Swirly Spin bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to dokładnie bonusy są czymś, czym właściciele kasyn szczególnie chcą przyciągnąć do swojej firmy świeżych ludzi. Im atrakcyjniejsza oferta, tym większe nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że posiadacze slotu, czyli firma Casino.com oraz jej programiści, czyli NetEnt, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie wysokiej wartości! Z tego powodu szansa pomnożenia swojej nagrody przyrasta do bezgranicznie wielkich wymiarów!

Zakończenie będzie zwięzłe, dlatego, że nie ma co się zbytnio wiele rozwodzić na ten temat. Finn and th Swirly Spin to ekscytująca, jakkolwiek także dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które czynią to, że osąd tego programu powinna nadprogramowo wzmóc się. Zalecam!