Fat Cat – stuprocentowa radocha dla wszystkich sympatyków gier hazardowych

3.7 /5
100% do 200 EUR Play Now

Fałszywie może się zdawać, że Fat Cat to po prostu typowa gra slotowa jakich niemało w Internecie. Szpule, loga, odcienie – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa podstawowych automatów internetowych. Gwarantuję jednak, że gdy dotrzesz do zakończenia recenzji, pojmiesz, w czym leży niepospolitość tej gry. Nie przeciągając już zatem wprowadzenia, zachęcam do przewertowania zwięzłego komentarza dotyczącego gry automatowej Fat Cat.

Fat Cat jawi się stosunkowo modelowo, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej szatę graficzną. Również sam interfejs, jest bardzo zwyczajny i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę trudno jasno zdefiniować za przywarę lub zaletę, ponieważ za mocno zależy to od personalnych skłonności każdego klienta. Jeżeli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie praktyczność i nie korygowanie tego, co i tak jest już zdatne, a więc zwyczajny i mniej nowatorski interfejs gry Fat Cat wliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Sprzętowe detale na temat Fat Cat

Fat Cat ma 5 kołowrotków, co prowadzi do tego, że gra ta nie odróżnia się zbytnio od lwiej części znanych gier slotowych. Odnośnie tego jest to właściwie standardowy i znacznie konserwatywny program. Jednocześnie Fat Cat posiada 20 linii wypłat, co jak sądzę jest w miarę uczciwą sumą. Niewątpliwie umożliwia ona wygranie dużej ilości gotówki, biorąc w rachubę poglądy, jakie piszą na jej temat gracze na forach internetowych, poświęconych tematyce hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Fat Cat wynosi €50, co przy optymalnym farcie oraz dzięki przytoczonym wcześniej warunkom pozwala nam na wygranie średniej fortuny.

Fat Cat nie jest jednak bardzo nową grą, dlatego nie ma co oczekiwać się po niej nieprzeciętnie porządnych sposobności i jakichś mocno nieszablonowych detali. Bądź co bądź Fat Cat posiada naturalnie No jackpoty, bez których aktualnie nie sposób się obyć. Ich brak byłby bez wątpienia nieprzewidzianą, jednak niewesołą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Rzeczywista gratka – 100% do 200 EUR w Fat Cat!

Jest nią tymczasem udostępniony w Fat Cat bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to właśnie bonusy są czymś, czym autorzy najbardziej chcą zyskać dla swojej firmy świeżych ludzi. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic więc zaskakującego w tym, że posiadacze automatu, a więc korporacja NetBet a także jej autorzy, czyli WGS, uszczęśliwili nas bonusem w formie 100% do 200 EUR o niebywale sporej wartości! Dzięki temu szansa poszerzenia swojej nagrody rośnie do naprawdę wielkich wymiarów!

Zakończenie będzie krótkie, bo też nie ma co się zbyt wiele rozpisywać na ten problem. Fat Cat to pociągająca, choć również dogmatyczna gra. Ma ona mimo wzystko swoje plusy (100% do 200 EUR!), które prowadzą do tego, że ocena tego produktu powinna jeszcze wzrosnąć. Zalecam!