Extra Chilli – prawdziwa frajda dla wszystkich entuzjastów automatów

4.6 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Na pozór może się zdawać, że Extra Chilli to wyłącznie pospolita gra hazardowa jakich dużo w Internecie. Bębny, loga, odcienie – wszystko to znamy już z setek zwyczajnych automatów online. Zaświadczam mimo to, że zanim dojdziesz do końcówki tej publikacji, skojarzysz, w czym leży niezwykłość tej gry. Nie przeciągając już wobec tego początku, zapraszam do przewertowania zwięzłego komentarza dotyczącego gry hazardowej Extra Chilli.

Extra Chilli ukazuje się dość klasycznie, jeśli idzie o powierzchowność samej gry i jej oprawę graficzną. Także sam interfejs, jest szczególnie stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę ciężko jasno określić jako wadę lub zaletę, ponieważ za mocno uzależnione jest to od prywatnych skłonności każdego gracza. Jeśli o mnie chodzi, to sam lubię funkcjonalność i nie poprawianie tego, co i tak jest już dobre, a więc typowy i mniej rewolucyjny interfejs gry Extra Chilli wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Sprzętowe szczegóły na temat Extra Chilli

Extra Chilli posiada N/A kołowrotków, co prowadzi do tego, że automat ta nie odstaje za bardzo od lwiej części popularnych gier hazardowych. W tej sprawie jest to raczej typowy i znacznie staromodny slot. Równocześnie Extra Chilli posiada N/A paylinesów, co jak uważam jest względnie uczciwą sumą. Na pewno ułatwia ona zyskanie dużej ilości grosza, biorąc pod uwagę opinie, jakie pisują na jej temat ludzie na forach internetowych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Największy możliwy zakład w Extra Chilli równa się €10, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wymienionym wcześniej warunkom pozwala nam na zdobycie niedużej fortuny.

Extra Chilli nie jest wprawdzie wyjątkowo młodą grą, zatem nie należy oczekiwać się po niej bardzo korzystnych uwarunkowań i jakichś mocno awangardowych detali. Bądź co bądź Extra Chilli posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których aktualnie ciężko dać sobie radę. Ich brak byłby z pewnością zaskakującą, chociaż przykrą niespodzianką. Nie powinniście się martwić, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Realna gratka – 10 darmowych spinów bez depozytu w Extra Chilli!

Jest nią zaś udostępniony w Extra Chilli bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to właśnie gratisy są czymś, czym twórcy szczególnie starają się przyciągnąć do swojej firmy nowych użytkowników. Im korzystniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic więc dziwnego w tym, że posiadacze gry, a więc przedsiębiorstwo Royal Panda i jej wynalazcy, czyli Big Time Gaming, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 10 darmowych spinów bez depozytu o szczególnie wysokiej wadze! Z tego powodu możność pomnożenia swojej nagrody przyrasta do niezwykle wysokich rozmiarów!

Zakończenie będzie krótkie, bo też nie ma co się nazbyt dużo rozpisywać na ten problem. Extra Chilli to fascynująca, jakkolwiek również tradycyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje atuty (10 darmowych spinów bez depozytu!), które powodują, że ocena tego programu musi nadprogramowo wzmóc się. Zalecam!