Everybody’s Jackpot – autentyczna frajda dla wszystkich amatorów gier hazardowych

3.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Everybody’s Jackpot to po prostu pospolita gra slotowa jakich mnóstwo w Internecie. Szpule, znaki, odcienie – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa podstawowych gier online. Zaświadczam jednak, że zanim dociągniesz do końcówki artykułu, zrozumiesz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie rozciągając już wobec tego początku, zachęcam do przewertowania krótkiego zarysu gry automatowej Everybody’s Jackpot.

Everybody’s Jackpot przedstawia się dość typowo, jeśli idzie o formę samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest bardzo zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę niełatwo jasno określić za wadę czy plus, ponieważ za bardzo jest to zależne od osobistych skłonności każdego gracza. Jeżeli o mnie chodzi, to samemu lubię praktyczność i nie poprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli zwyczajny i mniej oryginalny interfejs automatu Everybody’s Jackpot zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Techniczne drobiazgi o Everybody’s Jackpot

Everybody’s Jackpot ma 9 szpul, co sprawia, że automat ta nie odbiega zbytnio od lwiej części modnych gier hazardowych. Po tym kątem jest to właściwie tradycyjny i silnie konserwatywny slot. Równocześnie Everybody’s Jackpot stosuje 8 linii wypłat, co jak czuję jest stosunkowo godziwą liczbą. Bez wątpienia umożliwia ona zyskanie wielkiej sumy grosza, biorąc pod rozwagę poglądy, jakie wypisują na ten temat gracze na grupach dyskusyjnych, poświęconych tematyce hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w Everybody’s Jackpot sięga €10, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym wcześniej okolicznościom umożliwia nam na osiągnięcie niedużej fortuny.

Everybody’s Jackpot nie jest jednak bardzo świeżą grą, zatem nie należy oczekiwać się po niej wyjątkowo fajnych sposobności i jakichś bardzo awangardowych detali. Bądź co bądź Everybody’s Jackpot posiada naturalnie Yes jackpoty, bez których aktualnie nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby bez wątpienia zaskakującą, aczkolwiek przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Rzeczywista okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Everybody’s Jackpot!

Jest nią natomiast dostępny w Everybody’s Jackpot bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, iż to właśnie gratisy są tym, czym autorzy najmocniej zamierzają przyciągnąć do siebie nowych ludzi. Im konkurencyjniejsza oferta, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic zatem dziwnego w tym, że posiadacze slotu, a więc przedsiębiorstwo Casino.com a także jej wynalazcy, czyli Playtech, uszczęśliwili nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę wysokiej wartości! Dzięki temu perspektywa zwielokrotnienia swojej wygranej rośnie do bezgranicznie wielkich wymiarów!

Zakończenie będzie lakoniczne, dlatego, że nie trzeba się zbyt dużo rozpisywać na ten temat. Everybody’s Jackpot to pociągająca, choć także konserwatywna gra. Ma ona jednakże swoje atuty (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które czynią to, że osąd tego produktu powinna jeszcze wzrosnąć. Polecam!