Epic Ape – autentyczna rozrywka dla wszystkich fanów slotów

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się wydawać, że Epic Ape to po prostu standardowa gra slotowa jakich dużo w Internecie. Szpule, emblematy, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z setek zwykłych automatów online. Zapewniam jednak, że zanim dotrzesz do końcówki tej publikacji, zrozumiesz, w czym leży niepospolitość tej gry. Nie przeciągając już wobec tego wstępu, namawiam do przestudiowania lapidarnego opisu gry hazardowej Epic Ape.

Epic Ape prezentuje się raczej modelowo, jeśli chodzi o formę samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest wyjątkowo szablonowy i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę niełatwo jednoznacznie zdefiniować jako wadę lub pozytyw, gdyż za bardzo jest to zależne od indywidualnych skłonności każdego użytkownika. Jeśli o moją osobę chodzi, to osobiście cenię sobie prostotę i nie naprawianie tego, co i tak jest już dobre, czyli zwyczajny i mniej oryginalny interfejs automatu Epic Ape wliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś tylko od ciebie.

Sprzętowe detale dotyczące Epic Ape

Epic Ape ma 6 bębnów, co sprawia, że slot ta nie odróżnia się zbytnio od większości znanych gier hazardowych. Odnośnie tego jest to właściwie tradycyjny i bardzo zachowawczy automat. Równocześnie Epic Ape ma 4096 paylinesów, co jak czuję jest dość sprawiedliwą liczbą. Z pewnością udostępnia ona wygranie dużej ilości kasy, biorąc pod uwagę opinie, jakie pisują na jej temat ludzie na forach internetowych, zadedykowanych materii hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Epic Ape wynosi €5, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wspomnianym wcześniej warunkom pozwala nam na zdobycie małej fortuny.

Epic Ape nie jest jednak szczególnie nową grą, zatem nie warto spodziewać się po niej nieprzeciętnie fajnych warunków i jakichś bardzo awangardowych elementów. Niemniej Epic Ape ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach trudno się obyć. Ich brak byłby z pewnością zaskakującą, jednak kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Wiarygodna sposobność – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Epic Ape!

Jest nią natomiast osiągalny w Epic Ape bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to bezsprzecznie gratisy są czymś, czym właściciele kasyn najsilniej starają się skusić do siebie nowych graczy. Im korzystniejsza oferta, tym większe nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że właściciele gry, a więc korporacja Casino.com i jej twórcy, czyli Playtech, obdarowali nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie wielkiej wartości! Dzięki temu perspektywa poszerzenia swojej nagrody przyrasta do bardzo dużych wielkości!

Zakończenie będzie zwięzłe, ponieważ nie trzeba się nazbyt wiele rozpisywać na ten temat. Epic Ape to ekscytująca, choć także konserwatywna gra. Ma ona mimo wzystko swoje plusy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że opinia na temat tego programu musi nadprogramowo podskoczyć. Zalecam!