Drinks on the Beach – autentyczna frajda dla wszystkich amatorów gier hazardowych

4.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Drinks on the Beach to wyłącznie pospolita gra automatowa jakich niemało w Internecie. Kołowrotki, loga, kolory – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa zwyczajnych slotów online. Zaświadczam jednak, że zanim dociągniesz do końcówki tekstu, zrozumiesz, na czym polega niepospolitość tej gry. Nie przedłużając już więc początku, zachęcam do przestudiowania zdawkowego opisu gry automatowej Drinks on the Beach.

Drinks on the Beach jawi się względnie standardowo, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej szatę graficzną. Także sam interfejs, jest bardzo szablonowy i nie odstaje od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę ciężko jasno oszacować jako wadę czy pozytyw, gdyż za mocno zależy to od prywatnych sentymntów każdego gracza. Jeżeli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie praktyczność i nie naprawianie tego, co i tak jest już dobre, a więc typowy i mniej nowatorski interfejs programu Drinks on the Beach zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Technologiczne szczegóły dotyczące Drinks on the Beach

Drinks on the Beach ma 5 bębnów, co prowadzi do tego, że automat ta nie odbiega nazbyt od większości sławnych gier slotowych. Odnośnie tego jest to raczej tradycyjny i znacznie konserwatywny program. Przy tym Drinks on the Beach stosuje 20 paylinesów, co jak mniemam jest stosunkowo sprawiedliwą liczbą. Bez wątpienia umożliwia ona zyskanie wielkiej sumy pieniędzy, biorąc pod uwagę zdania, jakie pozostawiają na ten temat osoby na forach internetowych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Drinks on the Beach sięga €25, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki wspomnianym wcześniej warunkom pozwala nam na zdobycie średniej fortuny.

Drinks on the Beach nie jest wprawdzie szczególnie świeżą grą, toteż nie ma co oczekiwać się po niej nieprzeciętnie korzystnych możliwości i jakichś mocno oryginalnych elementów. Niemniej Drinks on the Beach ma naturalnie No jackpoty, bez których obecnie nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby bez wątpienia zaskakującą, chociaż kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Prawdziwa szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Drinks on the Beach!

Jest nią zaś udostępniony w Drinks on the Beach bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to aktualnie bonusy są tym, czym właściciele kasyn najmocniej starają się zyskać dla swojej firmy świeżych użytkowników. Im lepsza oferta, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic przeto zaskakującego w tym, że posiadacze automatu, a więc korporacja Casino.com a także jej twórcy, czyli Playtech, obdarowali nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o bardzo wielkiej wadze! Na skutek tego możliwość pomnożenia swojej nagrody rośnie do niezwykle wysokich rozmiarów!

Zakończenie będzie lakoniczne, gdyż nie ma co się zanadto wiele rozwodzić na ten problem. Drinks on the Beach to interesująca, choć również konserwatywna gra. Ma ona jednakże swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które czynią to, że nota tego programu powinna jeszcze wzrosnąć. Zalecam!