Dragon Champions – autentyczna frajda dla wszystkich entuzjastów slotów

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się zdawać, że Dragon Champions to po prostu przeciętna gra automatowa jakich wiele w Internecie. Bębny, znaki, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z setek banalnych gier internetowych. Daję gwarancję jednak, że kiedy dociągniesz do zakończenia artykułu, zrozumiesz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie przedłużając już wobec tego przedmowy, zachęcam do przestudiowania zdawkowego zarysu gry automatowej Dragon Champions.

Dragon Champions przedstawia się względnie standardowo, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wyjątkowo zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę nie sposób jednoznacznie ustalić za przywarę lub plus, ponieważ za bardzo jest to zależne od osobistych upodobań każdego gracza. Jeśli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię klarowność i nie korygowanie tego, co i tak jest już dobre, a więc normalny i mniej oryginalny interfejs slotu Dragon Champions wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Techniczne detale dotyczące Dragon Champions

Dragon Champions posiada 6 bębnów, co prowadzi do tego, że gra ta nie odróżnia się nadmiernie od lwiej części sławnych gier automatowych. Odnośnie tego jest to raczej standardowy i mocno staromodny automat. Równocześnie Dragon Champions ma 4096 linii wypłat, co jak uważam jest dość uczciwą wartością. Bez wątpienia udostępnia ona wygranie dużej ilości grosza, biorąc pod uwagę poglądy, jakie wypisują na jej temat ludzie na grupach dyskusyjnych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Dragon Champions wynosi €100, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wymienionym wcześniej okolicznościom umożliwia nam na osiągnięcie małej fortuny.

Dragon Champions nie jest wprawdzie szczególnie nową grą, zatem nie należy oczekiwać się po niej niezwykle porządnych możliwości i jakichś mocno nowatorskich elementów. W każdym razie Dragon Champions posiada naturalnie No jackpoty, bez których obecnie nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby bez wątpienia nieoczekiwaną, chociaż niewesołą niespodzianką. Nie musicie się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Prawdziwa gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Dragon Champions!

Jest nią natomiast osiągalny w Dragon Champions bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, że to dokładnie premie są tym, czym autorzy najmocniej próbują przyciągnąć do swojej firmy świeżych klientów. Im korzystniejsza oferta, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic zatem osobliwego w tym, że właściciele gry, a więc spółka Casino.com oraz jej twórcy, czyli Playtech, uszczęśliwili nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale znacznej wadze! Na skutek tego możliwość poszerzenia swojej wygranej rośnie do naprawdę wyniosłych wymiarów!

Zakończenie będzie lakoniczne, gdyż nie trzeba się nazbyt wiele rozwodzić na ten temat. Dragon Champions to pasjonująca, choć również konserwatywna gra. Ma ona mimo wzystko swoje atuty (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że osąd tego wytworu musi nadprogramowo podskoczyć. Polecam!