Double Dragons – autentyczna zabawa dla wszystkich fanów gier hazardowych

4.1 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Double Dragons to tylko przeciętna gra automatowa jakich wiele w Internecie. Bębny, wzory, barwy – wszystko to kojarzymy już z wielu zwykłych slotów online. Daję gwarancję mimo to, że gdy dojdziesz do końcówki tej publikacji, skojarzysz, w czym leży niepospolitość tej gry. Nie przeciągając już wobec tego wprowadzenia, zachęcam do przewertowania krótkiego opisu gry hazardowej Double Dragons.

Double Dragons jawi się względnie klasycznie, jeśli idzie o powierzchowność samej gry i jej szatę graficzną. Również sam interfejs, jest mocno tradycyjny i nie odstaje od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość ciężko kategorycznie ustalić jako przywarę lub pozytyw, gdyż za mocno uzależnione jest to od prywatnych skłonności każdego klienta. Jeśli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię prostotę i nie naprawianie tego, co i tak jest już dobre, a więc zwykły i mniej nowatorski interfejs gry Double Dragons zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś tylko od ciebie.

Technologiczne niuanse na temat Double Dragons

Double Dragons ma 5 kołowrotków, co prowadzi do tego, że automat ta nie odstaje za bardzo od większości modnych gier hazardowych. W tej sprawie jest to raczej standardowy i silnie staromodny automat. Zarazem Double Dragons stosuje 20 paylinesów, co jak uważam jest względnie sprawiedliwą sumą. Na pewno udostępnia ona wygranie nielichej liczby pieniędzy, biorąc w rachubę zdania, jakie pozostawiają na ten temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Największy możliwy zakład w Double Dragons wynosi €2.5, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym uprzednio okolicznościom pozwala nam na zyskanie niedużej fortuny.

Double Dragons nie jest może bardzo młodą grą, więc nie warto spodziewać się po niej wyjątkowo dobrych uwarunkowań i jakichś mocno awangardowych szczegółów. Bądź co bądź Double Dragons posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których obecnie nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby niewątpliwie zaskakującą, jakkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Wiarygodna sposobność – do 100 € i 100 darmowych spinów w Double Dragons!

Jest nią tymczasem dostępny w Double Dragons bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to aktualnie premie są czymś, czym właściciele kasyn najsilniej pragną pozyskać dla swojego kasyna świeżych użytkowników. Im korzystniejsza oferta, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic przeto osobliwego w tym, że posiadacze automatu, a więc korporacja Mr Green a także jej wynalazcy, czyli yggdrasil, obsypali nas bonusem w postaci do 100 € i 100 darmowych spinów o niebywale wysokiej wadze! Z racji tego możliwość poszerzenia swojej nagrody rośnie do niezwykle wyniosłych wymiarów!

Podsumowanie będzie zwięzłe, gdyż nie ma co się nadmiernie wiele rozwodzić na ten problem. Double Dragons to interesująca, choć także ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje pozytywy (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które powodują, że opinia na temat tego produktu powinna jeszcze wzmóc się. Polecam!