Divine Fortune – autentyczna rozrywka dla wszystkich amatorów slotów

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Divine Fortune to wyłącznie typowa gra hazardowa jakich wiele w Internecie. Bębny, emblematy, barwy – wszystko to kojarzymy już z setek zwyczajnych gier internetowych. Zapewniam jednak, że gdy dociągniesz do końca recenzji, skojarzysz, w czym leży szczególność tej gry. Nie rozciągając już zatem początku, namawiam do przeczytania krótkiego opisu gry slotowej Divine Fortune.

Divine Fortune ukazuje się względnie klasycznie, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest wysoce tradycyjny i nie odróżnia się od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę nie sposób definitywnie określić za skazę lub zaletę, gdyż za bardzo zależy to od personalnych preferencji każdego gracza. Jeśli o mnie chodzi, to osobiście lubię prostotę i nie szlifowanie tego, co i tak jest już dobre, a więc typowy i mniej nowatorski interfejs automatu Divine Fortune zaliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Sprzętowe niuanse dotyczące Divine Fortune

Divine Fortune ma 5 bębnów, co powoduje, że automat ta nie odróżnia się nadmiernie od gros sławnych gier hazardowych. Odnośnie tego jest to właściwie typowy i mocno zachowawczy program. Przy tym Divine Fortune posiada 20 linii wypłat, co jak mniemam jest dość porządną sumą. Na pewno ułatwia ona wygranie wielkiej liczby pieniędzy, biorąc w rachubę komentarze, jakie pozostawiają na ten temat osoby na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Divine Fortune wynosi €10, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wspomnianym dopiero co okolicznościom pozwala nam na osiągnięcie średniej fortuny.

Divine Fortune nie jest jednak szczególnie młodą grą, toteż nie warto spodziewać się po niej bardzo dobrych sposobności i jakichś bardzo nowatorskich szczegółów. Niemniej Divine Fortune posiada rzecz jasna Yes jackpoty, bez których aktualnie ciężko dać sobie radę. Ich brak byłby bez wątpienia zaskakującą, chociaż kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Wiarygodna okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Divine Fortune!

Jest nią natomiast udostępniony w Divine Fortune bonus! Przywykliśmy już do tego, że to aktualnie gratisy są czymś, czym autorzy najsilniej starają się zyskać dla swojego kasyna nowych klientów. Im konkurencyjniejsza oferta, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem zaskakującego w tym, że właściciele slotu, czyli przedsiębiorstwo Casino.com a także jej programiści, czyli NetEnt, obdarowali nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę sporej jakości! Dzięki temu możliwość poszerzenia swojej wygranej wzrasta do bezgranicznie wysokich wielkości!

Zakończenie będzie zwięzłe, gdyż nie ma co się zanadto dużo rozwodzić na ten temat. Divine Fortune to fascynująca, choć także dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje zalety (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że ocena tego dzieła powinna jeszcze podskoczyć. Zalecam!