Dead or Alive – oryginalna rozrywka dla wszystkich entuzjastów gier hazardowych

4.7 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się wydawać, że Dead or Alive to po prostu typowa gra automatowa jakich mnóstwo w Internecie. Bębny, emblematy, odcienie – wszystko to kojarzymy już z mrowia banalnych gier online. Zapewniam mimo to, że gdy dojdziesz do końcówki tekstu, skojarzysz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie przeciągając już więc początku, zachęcam do przewertowania krótkiego zarysu gry slotowej Dead or Alive.

Dead or Alive przedstawia się stosunkowo typowo, jeśli chodzi o formę samej gry i jej oprawę graficzną. Również sam interfejs, jest wysoce stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość niełatwo kategorycznie zdefiniować jako defekt czy walor, bowiem za mocno zależy to od prywatnych preferencji każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam lubię funkcjonalność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już wartościowe, a więc standardowy i mniej rewolucyjny interfejs programu Dead or Alive zaliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Sprzętowe detale o Dead or Alive

Dead or Alive posiada 5 szpul, co sprawia, że slot ta nie odstaje za bardzo od większości modnych gier hazardowych. Co do tego jest to właściwie konwencjonalny i mocno staromodny program. Jednocześnie Dead or Alive używa 9 paylinesów, co jak czuję jest stosunkowo porządną sumą. Niewątpliwie udostępnia ona wygranie wysokiej liczby kasy, biorąc w rachubę zdania, jakie wypisują na ten temat ludzie na forach internetowych, poświęconych tematyce hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Dead or Alive równa się €25, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wspomnianym uprzednio warunkom pozwala nam na zyskanie małej fortuny.

Dead or Alive nie jest wprawdzie wyjątkowo młodą grą, zatem nie ma co spodziewać się po niej bardzo dobrych możliwości i jakichś mocno oryginalnych detali. Niemniej Dead or Alive posiada oczywiście No jackpoty, bez których aktualnie ciężko się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie nieprzewidzianą, jakkolwiek przykrą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Wiarygodna okazja – do 100 € i 100 darmowych spinów w Dead or Alive!

Jest nią zaś dostępny w Dead or Alive bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to aktualnie premie są tym, czym autorzy szczególnie chcą zwabić do swojej firmy świeżych ludzi. Im lepsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic więc zaskakującego w tym, że posiadacze gry, czyli spółka Mr Green oraz jej programiści, czyli NetEnt, uszczęśliwili nas bonusem pod postacią do 100 € i 100 darmowych spinów o niebywale sporej randze! Z racji tego szansa zwielokrotnienia swojej wygranej przyrasta do bezgranicznie dużych wielkości!

Zakończenie będzie zwięzłe, dlatego, że nie trzeba się nazbyt wiele rozwodzić na ten problem. Dead or Alive to pociągająca, chociaż również ortodoksyjna gra. Ma ona jednak swoje plusy (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które czynią to, że ocena tego wytworu powinna jeszcze wzrosnąć. Zalecam!