Daring Dave & the Eye of Ra – oryginalna frajda dla wszystkich sympatyków slotów

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się zdawać, że Daring Dave & the Eye of Ra to tylko standardowa gra automatowa jakich mnóstwo w Internecie. Bębny, loga, odcienie – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa zwyczajnych slotów internetowych. Zaświadczam jednak, że zanim dotrzesz do końca recenzji, pojmiesz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie wydłużając już więc wstępu, namawiam do przestudiowania zwięzłego opisu gry automatowej Daring Dave & the Eye of Ra.

Daring Dave & the Eye of Ra przedstawia się dosyć typowo, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej szatę graficzną. Również sam interfejs, jest szczególnie zwyczajny i nie odróżnia się od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę nie sposób stanowczo oszacować jako skazę lub atut, bowiem za mocno jest to zależne od indywidualnych sentymntów każdego klienta. Jeśli o moją osobę chodzi, to sam cenię sobie funkcjonalność i nie naprawianie tego, co i tak jest już właściwe, czyli typowy i mniej osobliwy interfejs automatu Daring Dave & the Eye of Ra wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Techniczne detale na temat Daring Dave & the Eye of Ra

Daring Dave & the Eye of Ra ma N/A kołowrotków, co sprawia, że automat ta nie odróżnia się nazbyt od lwiej części sławnych gier slotowych. W tej sprawie jest to właściwie tradycyjny i bardzo konserwatywny automat. Równocześnie Daring Dave & the Eye of Ra używa N/A linii wypłat, co jak mniemam jest dość godziwą wartością. Na pewno ułatwia ona wygranie wysokiej ilości grosza, biorąc w rachubę komentarze, jakie pozostawiają na ten temat osoby na forach internetowych, poświęconych problematyce hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Daring Dave & the Eye of Ra sięga €10, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym wcześniej warunkom pozwala nam na wygranie średniej fortuny.

Daring Dave & the Eye of Ra nie jest wprawdzie bardzo młodą grą, toteż nie ma co spodziewać się po niej wyjątkowo porządnych sposobności i jakichś bardzo rewolucyjnych szczegółów. W każdym razie Daring Dave & the Eye of Ra posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których aktualnie trudno poradzić sobie. Ich brak byłby niewątpliwie niespodziewaną, jakkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Wiarygodna gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Daring Dave & the Eye of Ra!

Jest nią za to dostępny w Daring Dave & the Eye of Ra bonus! Przywykliśmy już do tego, że to aktualnie bonusy są czymś, czym twórcy najsilniej zamierzają skusić do siebie nowych graczy. Im opłacalniejsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic zatem osobliwego w tym, że właściciele slotu, czyli firma Casino.com a także jej wynalazcy, czyli Playtech, uszczęśliwili nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale wielkiej wadze! Dzięki temu perspektywa zwielokrotnienia swojej nagrody przyrasta do naprawdę wysokich wymiarów!

Podsumowanie będzie krótkie, gdyż nie ma co się nadmiernie dużo rozpisywać na ten problem. Daring Dave & the Eye of Ra to ekscytująca, choć także ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że opinia na temat tego dzieła musi jeszcze narosnąć. Zalecam!