Da Vinci’s Vault – prawdziwa frajda dla wszystkich fanów slotów

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Da Vinci’s Vault to tylko standardowa gra automatowa jakich niemało w Internecie. Kołowrotki, emblematy, odcienie – wszystko to kojarzymy już z bezliku zwyczajnych gier internetowych. Daję gwarancję jednak, że zanim dojdziesz do końcówki artykułu, zrozumiesz, na czym polega nieprzeciętność tej gry. Nie przeciągając już wobec tego wprowadzenia, nakłaniam do przeczytania zwięzłego opisu gry automatowej Da Vinci’s Vault.

Da Vinci’s Vault ukazuje się stosunkowo klasycznie, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest wyjątkowo zwyczajny i nie odstaje od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość nie sposób definitywnie zdefiniować jako minus czy atut, ponieważ za bardzo zależy to od indywidualnych sentymntów każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to sam lubię prostotę i nie naprawianie tego, co i tak jest już dobre, czyli normalny i mniej osobliwy interfejs gry Da Vinci’s Vault zaliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Techniczne drobiazgi o Da Vinci’s Vault

Da Vinci’s Vault ma 5 kołowrotków, co sprawia, że slot ta nie odróżnia się nadmiernie od gros znanych gier hazardowych. Odnośnie tego jest to raczej konwencjonalny i znacznie zachowawczy program. Przy tym Da Vinci’s Vault ma 20 linii wypłat, co jak uważam jest w miarę uczciwą sumą. Na pewno udostępnia ona wygranie wielkiej liczby pieniędzy, biorąc w rachubę poglądy, jakie piszą na jej temat ludzie na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych materii hazardowej. Maksymalny dozwolony zakład w Da Vinci’s Vault równa się €100, co przy optymalnym farcie oraz dzięki przytoczonym uprzednio warunkom pozwala nam na wygranie niedużej fortuny.

Da Vinci’s Vault nie jest jednak wyjątkowo młodą grą, toteż nie ma co spodziewać się po niej wyjątkowo fajnych uwarunkowań i jakichś bardzo nieszablonowych elementów. W każdym razie Da Vinci’s Vault ma oczywiście No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby niewątpliwie nieprzewidzianą, jednak kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Realna szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Da Vinci’s Vault!

Jest nią zaś osiągalny w Da Vinci’s Vault bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to bezsprzecznie gratisy są czymś, czym właściciele kasyn najmocniej chcą pozyskać dla swojej firmy świeżych graczy. Im korzystniejsza oferta, tym większe nasze zaciekawienie! Nic więc zaskakującego w tym, że właściciele gry, czyli przedsiębiorstwo Casino.com a także jej autorzy, czyli Playtech, obdarzyli nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale wielkiej randze! Dzięki temu ewentualność poszerzenia swojej wygranej przyrasta do niezwykle wielkich wielkości!

Zakończenie będzie lakoniczne, gdyż nie ma co się zbytnio wiele rozpisywać na ten problem. Da Vinci’s Vault to pasjonująca, jakkolwiek bardzo dogmatyczna gra. Ma ona mimo wzystko swoje atuty (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że nota tego produktu musi dodatkowo wzmóc się. Rekomenduję!