Cosmic Disco – stuprocentowa frajda dla wszystkich entuzjastów automatów

4.1 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się zdawać, że Cosmic Disco to po prostu pospolita gra automatowa jakich mnóstwo w Internecie. Bębny, symbole, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z wielu zwykłych automatów online. Daję gwarancję mimo to, że gdy dojdziesz do końca recenzji, zrozumiesz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie przedłużając już zatem początku, zachęcam do przewertowania zwięzłego opisu gry slotowej Cosmic Disco.

Cosmic Disco przedstawia się dość standardowo, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest mocno zwyczajny i nie odstaje od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę trudno jasno oszacować jako minus czy plus, ponieważ za mocno jest to zależne od personalnych sentymntów każdego użytkownika. Jeżeli o mnie chodzi, to sam lubię praktyczność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już dobre, czyli typowy i mniej innowacyjny interfejs programu Cosmic Disco zaliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Techniczne szczegóły o Cosmic Disco

Cosmic Disco ma 5 kołowrotków, co prowadzi do tego, że automat ta nie odbiega nazbyt od większości modnych gier hazardowych. W tej sprawie jest to raczej standardowy i znacznie konserwatywny program. Zarazem Cosmic Disco używa 25 linii wypłat, co jak uważam jest w miarę uczciwą wartością. Na pewno ułatwia ona wygranie nielichej liczby grosza, biorąc pod rozwagę opinie, jakie piszą na ten temat osoby na forach internetowych, poświęconych tematyce hazardowej. Największy możliwy zakład w Cosmic Disco wynosi €2.5, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wspomnianym wcześniej warunkom pozwala nam na wygranie średniej fortuny.

Cosmic Disco nie jest jednak nadzwyczaj młodą grą, toteż nie należy spodziewać się po niej wyjątkowo fajnych uwarunkowań i jakichś mocno rewolucyjnych elementów. Niemniej Cosmic Disco ma naturalnie No jackpoty, bez których aktualnie nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby bez wątpienia niespodziewaną, jednak kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Rzeczywista szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Cosmic Disco!

Jest nią za to dostępny w Cosmic Disco bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to aktualnie bonusy są czymś, czym właściciele kasyn najmocniej pragną zwabić do swojej firmy świeżych ludzi. Im konkurencyjniejsza propozycja, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic przeto zaskakującego w tym, że posiadacze gry, czyli firma Casino.com i jej twórcy, czyli Playtech, obsypali nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale dużej randze! Z tego powodu możliwość poszerzenia swojej wygranej rośnie do bezgranicznie dużych wymiarów!

Podsumowanie będzie skrótowe, ponieważ nie trzeba się zbyt wiele rozpisywać na ten temat. Cosmic Disco to interesująca, jakkolwiek także konserwatywna gra. Ma ona jednakże swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że nota tego programu powinna dodatkowo podskoczyć. Zalecam!