Cops n’Robbers – prawdziwa zabawa dla wszystkich entuzjastów automatów

4.0 /5
100% do 200 EUR Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Cops n’Robbers to tylko pospolita gra slotowa jakich dużo w Internecie. Szpule, loga, odcienie – wszystko to znamy już z setek banalnych automatów internetowych. Ręczę mimo to, że kiedy dociągniesz do końca tej publikacji, skojarzysz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie przedłużając już zatem przedmowy, zachęcam do przestudiowania krótkiego opisu gry slotowej Cops n’Robbers.

Cops n’Robbers prezentuje się dość modelowo, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wysoce tradycyjny i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość nie sposób kategorycznie oszacować za przywarę czy zaletę, gdyż za mocno zależy to od prywatnych preferencji każdego użytkownika. Jeśli o moją osobę chodzi, to osobiście cenię sobie funkcjonalność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już właściwe, a więc typowy i mniej innowacyjny interfejs automatu Cops n’Robbers zaliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Techniczne niuanse o Cops n’Robbers

Cops n’Robbers ma 5 bębnów, co powoduje, że gra ta nie odbiega nadmiernie od większości sławnych gier hazardowych. Pod tym względem jest to właściwie konwencjonalny i bardzo staromodny slot. Przy tym Cops n’Robbers stosuje 20 linii wypłat, co jak czuję jest względnie porządną liczbą. Na pewno umożliwia ona wygranie wielkiej sumy grosza, biorąc pod rozwagę osądy, jakie pozostawiają na jej temat ludzie na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Maksymalny możliwy zakład w Cops n’Robbers sięga €100, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki przytoczonym wcześniej okolicznościom umożliwia nam na zdobycie niedużej fortuny.

Cops n’Robbers nie jest jednak szczególnie nową grą, więc nie należy oczekiwać się po niej szczególnie korzystnych uwarunkowań i jakichś mocno awangardowych elementów. Niemniej Cops n’Robbers posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których obecnie ciężko się obejść. Ich brak byłby z pewnością niespodziewaną, aczkolwiek przykrą niespodzianką. Nie musicie się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Rzeczywista gratka – 100% do 200 EUR w Cops n’Robbers!

Jest nią tymczasem udostępniony w Cops n’Robbers bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to bezsprzecznie bonusy są tym, czym autorzy najsilniej próbują pozyskać dla swojej firmy nowych użytkowników. Im korzystniejsza oferta, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic przeto osobliwego w tym, że właściciele automatu, a więc firma NetBet oraz jej wynalazcy, czyli Novomatic, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 100% do 200 EUR o bardzo sporej wadze! Dzięki temu szansa poszerzenia swojej nagrody wzrasta do bardzo dużych wielkości!

Zakończenie będzie niedługie, ponieważ nie trzeba się zanadto wiele rozwodzić na ten problem. Cops n’Robbers to pociągająca, chociaż również dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje zalety (100% do 200 EUR!), które powodują, że ocena tego produktu powinna nadprogramowo wzmóc się. Rekomenduję!