Butterfly Staxx – autentyczna zabawa dla wszystkich fanów gier hazardowych

3.7 /5
100% do 200 EUR Play Now

Złudnie może się wydawać, że Butterfly Staxx to tylko pospolita gra hazardowa jakich dużo w Internecie. Kołowrotki, loga, kolorystyki – wszystko to znamy już z wielu podstawowych gier online. Ręczę mimo to, że gdy dotrzesz do zakończenia recenzji, zrozumiesz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie wydłużając już zatem wstępu, zachęcam do przestudiowania zdawkowego zarysu gry slotowej Butterfly Staxx.

Butterfly Staxx prezentuje się względnie modelowo, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest szczególnie tradycyjny i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość nie sposób jasno określić za skazę czy atut, bowiem za bardzo jest to zależne od osobistych upodobań każdego użytkownika. Jeżeli o moją osobę chodzi, to samemu cenię sobie funkcjonalność i nie korygowanie tego, co i tak jest już zdatne, czyli standardowy i mniej rewolucyjny interfejs automatu Butterfly Staxx wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Techniczne niuanse dotyczące Butterfly Staxx

Butterfly Staxx ma 5 bębnów, co prowadzi do tego, że automat ta nie odróżnia się nazbyt od większości modnych gier automatowych. Po tym kątem jest to raczej typowy i mocno staromodny automat. Zarazem Butterfly Staxx używa 40 paylinesów, co jak czuję jest względnie godziwą liczbą. Niewątpliwie udostępnia ona zyskanie wielkiej ilości gotówki, biorąc pod uwagę komentarze, jakie piszą na jej temat osoby na grupach dyskusyjnych, poświęconych materii hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Butterfly Staxx równa się €5, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym uprzednio uwarunkowaniom umożliwia nam na osiągnięcie małej fortuny.

Butterfly Staxx nie jest może bardzo nową grą, dlatego nie warto oczekiwać się po niej niezwykle dobrych sposobności i jakichś bardzo awangardowych szczegółów. Mimo wszystko Butterfly Staxx posiada oczywiście No jackpoty, bez których aktualnie nie sposób się obejść. Ich brak byłby na pewno nieprzewidzianą, chociaż przykrą niespodzianką. Nie powinniście się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Prawdziwa okazja – 100% do 200 EUR w Butterfly Staxx!

Jest nią tymczasem osiągalny w Butterfly Staxx bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to aktualnie bonusy są czymś, czym twórcy najsilniej zamierzają zwabić do siebie nowych klientów. Im korzystniejsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem osobliwego w tym, że posiadacze automatu, a więc firma NetBet oraz jej programiści, czyli NetEnt, obdzielili nas bonusem w formie 100% do 200 EUR o niebywale wysokiej wadze! Z racji tego szansa zwielokrotnienia swojej nagrody przyrasta do bezgranicznie wysokich wymiarów!

Podsumowanie będzie krótkie, gdyż nie trzeba się zanadto wiele rozwodzić na ten temat. Butterfly Staxx to interesująca, chociaż bardzo dogmatyczna gra. Ma ona mimo wzystko swoje pozytywy (100% do 200 EUR!), które sprawiają, że opinia na temat tego dzieła powinna dodatkowo wzmóc się. Zalecam!