Burning Wins – oryginalna rozrywka dla wszystkich entuzjastów gier hazardowych

4.7 /5
100% do 200 EUR Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Burning Wins to po prostu standardowa gra slotowa jakich mnóstwo w Internecie. Kołowrotki, znaki, kolorystyki – wszystko to znamy już z całego mnóstwa banalnych automatów internetowych. Daję gwarancję jednak, że zanim dociągniesz do końcówki recenzji, pojmiesz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie przedłużając już zatem wprowadzenia, namawiam do przeczytania lapidarnego zarysu gry automatowej Burning Wins.

Burning Wins przedstawia się względnie standardowo, jeśli chodzi o powierzchowność samej gry i jej oprawę graficzną. Także sam interfejs, jest wyjątkowo szablonowy i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę nie sposób jednoznacznie zdefiniować jako skazę czy atut, bowiem za bardzo zależy to od personalnych sentymntów każdego użytkownika. Jeśli o moją osobę chodzi, to samemu lubię klarowność i nie poprawianie tego, co i tak jest już właściwe, a więc typowy i mniej innowacyjny interfejs automatu Burning Wins zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Techniczne niuanse na temat Burning Wins

Burning Wins ma N/A szpul, co powoduje, że gra ta nie odbiega za bardzo od gros popularnych gier automatowych. W tej sprawie jest to raczej typowy i znacznie zachowawczy slot. Jednocześnie Burning Wins ma N/A linii wypłat, co jak uważam jest stosunkowo porządną wartością. Bez wątpienia ułatwia ona zyskanie wielkiej ilości kasy, biorąc w rachubę zdania, jakie wypisują na jej temat gracze na forach internetowych, poświęconych tematyce hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Burning Wins równa się €5, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym dopiero co uwarunkowaniom pozwala nam na wygranie niedużej fortuny.

Burning Wins nie jest jednak wyjątkowo młodą grą, więc nie ma co oczekiwać się po niej nieprzeciętnie porządnych możliwości i jakichś bardzo nowatorskich detali. Mimo wszystko Burning Wins ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których aktualnie ciężko dać sobie radę. Ich brak byłby na pewno niespodziewaną, chociaż niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się martwić, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Prawdziwa gratka – 100% do 200 EUR w Burning Wins!

Jest nią natomiast udostępniony w Burning Wins bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, że to bezsprzecznie premie są czymś, czym autorzy najbardziej zamierzają zwabić do swojego kasyna świeżych ludzi. Im lepsza oferta, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że właściciele automatu, a więc korporacja NetBet oraz jej wynalazcy, czyli Playson, obsypali nas bonusem w postaci 100% do 200 EUR o bardzo znacznej randze! Na skutek tego perspektywa poszerzenia swojej nagrody przyrasta do bardzo dużych rozmiarów!

Zakończenie będzie krótkie, dlatego, że nie ma co się nazbyt wiele rozwodzić na ten problem. Burning Wins to interesująca, aczkolwiek także ortodoksyjna gra. Ma ona jednakże swoje walory (100% do 200 EUR!), które powodują, że ocena tego wytworu powinna dodatkowo wzrosnąć. Zalecam!