Buffalo Blitz – stuprocentowa radocha dla wszystkich fanów slotów

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się zdawać, że Buffalo Blitz to wyłącznie typowa gra automatowa jakich dużo w Internecie. Szpule, emblematy, barwy – wszystko to znamy już z wielu szablonowych gier internetowych. Zapewniam mimo to, że kiedy dociągniesz do końcówki recenzji, skojarzysz, w czym leży niezwykłość tej gry. Nie przedłużając już więc wstępu, zapraszam do przewertowania zwięzłego opisu gry hazardowej Buffalo Blitz.

Buffalo Blitz jawi się względnie typowo, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest mocno stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę trudno jasno ustalić za defekt czy walor, ponieważ za bardzo uzależnione jest to od osobistych preferencji każdego gracza. Jeśli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie klarowność i nie naprawianie tego, co i tak jest już właściwe, a więc zwykły i mniej nowatorski interfejs programu Buffalo Blitz wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Technologiczne drobiazgi o Buffalo Blitz

Buffalo Blitz posiada 5 kołowrotków, co sprawia, że automat ta nie odróżnia się nadmiernie od większości popularnych gier hazardowych. Pod tym względem jest to właściwie typowy i bardzo zachowawczy program. Przy tym Buffalo Blitz ma 4096 paylinesów, co jak czuję jest względnie godziwą wartością. Niewątpliwie umożliwia ona zyskanie wielkiej liczby grosza, biorąc w rachubę osądy, jakie piszą na ten temat osoby na forach internetowych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Największy możliwy zakład w Buffalo Blitz sięga €100, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki przytoczonym wcześniej warunkom pozwala nam na osiągnięcie średniej fortuny.

Buffalo Blitz nie jest jednak bardzo nową grą, toteż nie należy oczekiwać się po niej niezwykle fajnych możliwości i jakichś bardzo nieszablonowych szczegółów. Bądź co bądź Buffalo Blitz posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których obecnie trudno poradzić sobie. Ich brak byłby na pewno zaskakującą, jakkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Prawdziwa gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Buffalo Blitz!

Jest nią zaś udostępniony w Buffalo Blitz bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, że to dokładnie premie są czymś, czym właściciele kasyn najbardziej pragną zwabić do swojego kasyna świeżych klientów. Im lepsza oferta, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że właściciele gry, a więc spółka Casino.com oraz jej twórcy, czyli Playtech, obdarowali nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o bardzo dużej randze! Na skutek tego szansa powiększenia swojej wygranej przyrasta do bezgranicznie wysokich wielkości!

Podsumowanie będzie lakoniczne, dlatego, że nie trzeba się nadmiernie dużo rozwodzić na ten temat. Buffalo Blitz to pociągająca, jakkolwiek również ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje plusy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że osąd tego wytworu powinna jeszcze wzmóc się. Rekomenduję!