Book of Dead – prawdziwa rozrywka dla wszystkich sympatyków automatów

3.8 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się wydawać, że Book of Dead to jedynie standardowa gra slotowa jakich dużo w Internecie. Kołowrotki, symbole, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z bezliku zwykłych slotów online. Zapewniam mimo to, że kiedy dociągniesz do końcówki tej publikacji, skojarzysz, na czym polega szczególność tej gry. Nie przeciągając już więc wstępu, zachęcam do przeczytania lapidarnego zarysu gry hazardowej Book of Dead.

Book of Dead jawi się raczej standardowo, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest bardzo tradycyjny i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę trudno kategorycznie określić jako przywarę lub plus, gdyż za mocno uzależnione jest to od osobistych upodobań każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam cenię sobie klarowność i nie naprawianie tego, co i tak jest już dobre, czyli normalny i mniej osobliwy interfejs slotu Book of Dead uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Techniczne niuanse dotyczące Book of Dead

Book of Dead posiada 5 bębnów, co powoduje, że automat ta nie odstaje za bardzo od gros znanych gier automatowych. Pod tym względem jest to właściwie konwencjonalny i znacznie staromodny automat. Równocześnie Book of Dead używa 10 linii wypłat, co jak mniemam jest w miarę uczciwą liczbą. Z pewnością udostępnia ona zyskanie wielkiej ilości grosza, biorąc pod uwagę zdania, jakie pozostawiają na jej temat osoby na grupach dyskusyjnych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Największy dozwolony zakład w Book of Dead równa się €5, co przy optymalnym farcie oraz dzięki przytoczonym dopiero co uwarunkowaniom umożliwia nam na zyskanie średniej fortuny.

Book of Dead nie jest wprawdzie bardzo młodą grą, toteż nie warto oczekiwać się po niej nieprzeciętnie fajnych sposobności i jakichś bardzo awangardowych szczegółów. W każdym razie Book of Dead ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których obecnie ciężko się obejść. Ich brak byłby niewątpliwie zaskakującą, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Realna szansa – do 100 € i 100 darmowych spinów w Book of Dead!

Jest nią zaś osiągalny w Book of Dead bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to aktualnie gratisy są czymś, czym programiści najsilniej próbują pozyskać dla swojego kasyna nowych użytkowników. Im konkurencyjniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic zatem dziwnego w tym, że posiadacze slotu, czyli korporacja Mr Green oraz jej programiści, czyli Play’n Go, obdarowali nas bonusem w postaci do 100 € i 100 darmowych spinów o bardzo znacznej wadze! Na skutek tego perspektywa poszerzenia swojej nagrody rośnie do niezwykle wyniosłych wymiarów!

Zakończenie będzie niedługie, dlatego, że nie ma co się zbyt dużo rozwodzić na ten temat. Book of Dead to pasjonująca, chociaż także ortodoksyjna gra. Ma ona jednakże swoje walory (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które czynią to, że ocena tego produktu powinna jeszcze wzrosnąć. Rekomenduję!