Bonanza – prawdziwa zabawa dla wszystkich amatorów automatów

4.8 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się wydawać, że Bonanza to tylko standardowa gra automatowa jakich dużo w Internecie. Szpule, wzory, barwy – wszystko to znamy już z mrowia zwykłych slotów internetowych. Daję gwarancję mimo to, że gdy dociągniesz do końca recenzji, pojmiesz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie wydłużając już zatem wstępu, zapraszam do przestudiowania krótkiego zarysu gry slotowej Bonanza.

Bonanza ukazuje się dosyć modelowo, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest bardzo zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę ciężko definitywnie określić za defekt czy atut, gdyż za bardzo uzależnione jest to od personalnych sentymntów każdego gracza. Jeśli o mnie chodzi, to sam cenię sobie prostotę i nie korygowanie tego, co i tak jest już wartościowe, czyli standardowy i mniej oryginalny interfejs automatu Bonanza uwzględniam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Sprzętowe niuanse na temat Bonanza

Bonanza posiada 6 szpul, co powoduje, że automat ta nie odbiega nadmiernie od większości znanych gier hazardowych. Po tym kątem jest to właściwie typowy i mocno konserwatywny slot. Równocześnie Bonanza stosuje N/A paylinesów, co jak czuję jest stosunkowo uczciwą wartością. Bez wątpienia udostępnia ona wygranie wielkiej ilości gotówki, biorąc w rachubę opinie, jakie pozostawiają na jej temat osoby na forach internetowych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Bonanza sięga €5, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wymienionym wcześniej uwarunkowaniom umożliwia nam na zdobycie małej fortuny.

Bonanza nie jest wprawdzie szczególnie młodą grą, zatem nie warto oczekiwać się po niej szczególnie korzystnych warunków i jakichś bardzo oryginalnych detali. Niemniej Bonanza posiada naturalnie No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach ciężko się obejść. Ich brak byłby niewątpliwie nieprzewidzianą, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Realna gratka – do 100 € i 100 darmowych spinów w Bonanza!

Jest nią zaś udostępniony w Bonanza bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to bezsprzecznie premie są czymś, czym właściciele kasyn najbardziej chcą pozyskać dla siebie nowych klientów. Im opłacalniejsza propozycja, tym większe nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że właściciele automatu, a więc przedsiębiorstwo Mr Green oraz jej programiści, czyli Big Time Gaming, obdarowali nas bonusem pod postacią do 100 € i 100 darmowych spinów o bardzo znacznej jakości! Z tego powodu szansa powiększenia swojej nagrody wzrasta do bardzo dużych wymiarów!

Zakończenie będzie krótkie, bo też nie trzeba się nadmiernie wiele rozpisywać na ten temat. Bonanza to fascynująca, chociaż bardzo tradycyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje pozytywy (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które powodują, że nota tego dzieła powinna dodatkowo podskoczyć. Polecam!