Blood Suckers – oryginalna radocha dla wszystkich fanów gier hazardowych

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Blood Suckers to jedynie przeciętna gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Rolki, emblematy, odcienie – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa podstawowych gier online. Daję gwarancję mimo to, że zanim dotrzesz do końcówki tekstu, pojmiesz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie wydłużając już wobec tego wprowadzenia, zapraszam do przestudiowania krótkiego opisu gry hazardowej Blood Suckers.

Blood Suckers przedstawia się dosyć klasycznie, jeśli idzie o powierzchowność samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest mocno stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę trudno stanowczo zdefiniować jako skazę czy walor, bowiem za bardzo zależy to od indywidualnych skłonności każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to samemu cenię sobie praktyczność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już wartościowe, czyli zwyczajny i mniej osobliwy interfejs automatu Blood Suckers wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Technologiczne drobiazgi dotyczące Blood Suckers

Blood Suckers ma 5 szpul, co powoduje, że slot ta nie odróżnia się za bardzo od gros popularnych gier slotowych. W tej sprawie jest to raczej typowy i znacznie zachowawczy automat. Jednocześnie Blood Suckers stosuje 25 paylinesów, co jak czuję jest względnie uczciwą liczbą. Na pewno umożliwia ona zdobycie wysokiej liczby kasy, biorąc pod rozwagę poglądy, jakie wypisują na jej temat użytkownicy na forach internetowych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Blood Suckers sięga €1, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki wspomnianym wcześniej okolicznościom pozwala nam na zdobycie niedużej fortuny.

Blood Suckers nie jest jednak wyjątkowo świeżą grą, dlatego nie ma co spodziewać się po niej wyjątkowo korzystnych możliwości i jakichś mocno oryginalnych elementów. Bądź co bądź Blood Suckers posiada oczywiście No jackpoty, bez których współcześnie ciężko dać sobie radę. Ich brak byłby na pewno niespodziewaną, aczkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Rzeczywista okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Blood Suckers!

Jest nią zaś osiągalny w Blood Suckers bonus! Przywykliśmy już do tego, że to bezsprzecznie gratisy są tym, czym twórcy najsilniej starają się zyskać dla swojego kasyna nowych graczy. Im korzystniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że posiadacze slotu, a więc firma Casino.com oraz jej wynalazcy, czyli NetEnt, obdarowali nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę wielkiej jakości! Dzięki temu perspektywa zwielokrotnienia swojej nagrody wzrasta do bardzo wyniosłych wielkości!

Podsumowanie będzie krótkie, bo też nie ma co się zbyt wiele rozpisywać na ten temat. Blood Suckers to interesująca, jakkolwiek bardzo ortodoksyjna gra. Ma ona jednakże swoje atuty (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że opinia na temat tego produktu powinna dodatkowo narosnąć. Zalecam!