Black Ice – stuprocentowa radocha dla wszystkich sympatyków automatów

4.3 /5
100% do 200 EUR Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Black Ice to po prostu pospolita gra slotowa jakich dużo w Internecie. Kołowrotki, wzory, odcienie – wszystko to kojarzymy już z bezliku podstawowych gier online. Zapewniam mimo to, że gdy dojdziesz do końcówki tej publikacji, zrozumiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie przeciągając już więc początku, zapraszam do przeczytania krótkiego komentarza dotyczącego gry slotowej Black Ice.

Black Ice prezentuje się raczej typowo, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest wyjątkowo stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę niełatwo jednoznacznie zdefiniować jako skazę czy zaletę, ponieważ za bardzo jest to zależne od prywatnych upodobań każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to sam cenię sobie praktyczność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już właściwe, czyli standardowy i mniej nowatorski interfejs programu Black Ice uwzględniam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Technologiczne niuanse na temat Black Ice

Black Ice posiada 5 kołowrotków, co sprawia, że slot ta nie odróżnia się za bardzo od lwiej części sławnych gier automatowych. Po tym kątem jest to właściwie tradycyjny i bardzo konserwatywny slot. Przy tym Black Ice ma 10 linii wypłat, co jak przypuszczam jest w miarę sprawiedliwą sumą. Niewątpliwie udostępnia ona zdobycie znacznej liczby kasy, biorąc pod uwagę komentarze, jakie wypisują na ten temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, poświęconych tematyce hazardowej. Największy dozwolony zakład w Black Ice wynosi €100, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki wymienionym uprzednio warunkom pozwala nam na zdobycie niedużej fortuny.

Black Ice nie jest jednak szczególnie nową grą, toteż nie warto oczekiwać się po niej szczególnie porządnych warunków i jakichś mocno nieszablonowych szczegółów. Mimo wszystko Black Ice ma rzecz jasna No jackpoty, bez których aktualnie nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby niewątpliwie nieoczekiwaną, chociaż niewesołą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Wiarygodna gratka – 100% do 200 EUR w Black Ice!

Jest nią tymczasem osiągalny w Black Ice bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to dokładnie bonusy są czymś, czym programiści szczególnie próbują zyskać dla swojego kasyna świeżych graczy. Im lepsza oferta, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic przeto dziwnego w tym, że posiadacze gry, czyli przedsiębiorstwo NetBet oraz jej twórcy, czyli Realistic, uszczęśliwili nas bonusem w formie 100% do 200 EUR o niebywale dużej randze! Na skutek tego szansa zwielokrotnienia swojej wygranej rośnie do naprawdę wielkich wymiarów!

Zakończenie będzie niedługie, dlatego, że nie trzeba się zbytnio wiele rozwodzić na ten problem. Black Ice to ekscytująca, chociaż bardzo tradycyjna gra. Ma ona jednakże swoje atuty (100% do 200 EUR!), które sprawiają, że opinia na temat tego produktu musi dodatkowo przyrosnąć. Rekomenduję!