Big Wheel – oryginalna rozrywka dla wszystkich fanów automatów

3.7 /5
100% do 200 EUR Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Big Wheel to tylko zwykła gra slotowa jakich niemało w Internecie. Rolki, symbole, odcienie – wszystko to kojarzymy już z wielu szablonowych gier internetowych. Ręczę jednak, że gdy dociągniesz do końca tej publikacji, skojarzysz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie wydłużając już wobec tego wprowadzenia, namawiam do przeczytania zdawkowego zarysu gry hazardowej Big Wheel.

Big Wheel ukazuje się dosyć typowo, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest mocno stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę niełatwo jednoznacznie zdefiniować za defekt lub zaletę, gdyż za mocno zależy to od personalnych preferencji każdego klienta. Jeżeli o mnie chodzi, to sam lubię klarowność i nie korygowanie tego, co i tak jest już właściwe, a więc normalny i mniej nowatorski interfejs slotu Big Wheel wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Techniczne szczegóły o Big Wheel

Big Wheel ma 3 kołowrotków, co powoduje, że automat ta nie odróżnia się zbytnio od lwiej części popularnych gier hazardowych. Po tym kątem jest to właściwie typowy i silnie zachowawczy automat. Przy tym Big Wheel ma N/A paylinesów, co jak przypuszczam jest w miarę sprawiedliwą wartością. Na pewno ułatwia ona zyskanie wielkiej liczby gotówki, biorąc pod uwagę poglądy, jakie pozostawiają na ten temat ludzie na grupach dyskusyjnych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Big Wheel sięga €100, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wspomnianym dopiero co okolicznościom pozwala nam na osiągnięcie małej fortuny.

Big Wheel nie jest wprawdzie wyjątkowo nową grą, dlatego nie należy oczekiwać się po niej nieprzeciętnie porządnych możliwości i jakichś mocno nowatorskich detali. Bądź co bądź Big Wheel ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby niewątpliwie niespodziewaną, chociaż niewesołą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Rzeczywista sposobność – 100% do 200 EUR w Big Wheel!

Jest nią natomiast dostępny w Big Wheel bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to właśnie bonusy są tym, czym autorzy najsilniej próbują pozyskać dla siebie świeżych klientów. Im konkurencyjniejsza oferta, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic zatem zaskakującego w tym, że posiadacze slotu, a więc spółka NetBet oraz jej programiści, czyli Realistic, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 100% do 200 EUR o naprawdę dużej wartości! Z racji tego ewentualność poszerzenia swojej wygranej wzrasta do niezwykle wyniosłych rozmiarów!

Podsumowanie będzie krótkie, bo też nie trzeba się nadmiernie dużo rozwodzić na ten problem. Big Wheel to ekscytująca, choć także tradycyjna gra. Ma ona jednakże swoje plusy (100% do 200 EUR!), które powodują, że opinia na temat tego wytworu musi nadprogramowo przyrosnąć. Zalecam!