Big Bad Wolf – autentyczna frajda dla wszystkich miłośników slotów

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Big Bad Wolf to po prostu pospolita gra hazardowa jakich wiele w Internecie. Bębny, wzory, odcienie – wszystko to znamy już z wielu podstawowych gier online. Zapewniam jednak, że zanim dociągniesz do końcówki recenzji, pojmiesz, na czym polega niepospolitość tej gry. Nie przedłużając już zatem przedmowy, namawiam do przestudiowania krótkiego komentarza dotyczącego gry slotowej Big Bad Wolf.

Big Bad Wolf ukazuje się dosyć konwencjonalnie, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest bardzo tradycyjny i nie odróżnia się od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę niełatwo definitywnie określić za minus lub atut, gdyż za mocno uzależnione jest to od osobistych upodobań każdego użytkownika. Jeżeli o mnie chodzi, to sam cenię sobie funkcjonalność i nie poprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli normalny i mniej osobliwy interfejs slotu Big Bad Wolf zaliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Sprzętowe drobiazgi na temat Big Bad Wolf

Big Bad Wolf ma 5 bębnów, co prowadzi do tego, że slot ta nie odróżnia się zbytnio od większości popularnych gier hazardowych. Co do tego jest to raczej tradycyjny i bardzo zachowawczy slot. Jednocześnie Big Bad Wolf używa 25 linii wypłat, co jak uważam jest względnie uczciwą liczbą. Bez wątpienia ułatwia ona zyskanie wielkiej ilości grosza, biorąc pod rozwagę opinie, jakie pozostawiają na jej temat gracze na forach internetowych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Big Bad Wolf wynosi €10, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki przytoczonym dopiero co uwarunkowaniom umożliwia nam na wygranie średniej fortuny.

Big Bad Wolf nie jest jednak szczególnie nową grą, więc nie warto spodziewać się po niej niezwykle korzystnych możliwości i jakichś bardzo oryginalnych elementów. Niemniej Big Bad Wolf posiada oczywiście No jackpoty, bez których obecnie ciężko się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie niespodziewaną, jednak kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się martwić, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Realna szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Big Bad Wolf!

Jest nią zaś osiągalny w Big Bad Wolf bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, że to dokładnie premie są czymś, czym programiści najsilniej chcą przyciągnąć do swojej firmy świeżych graczy. Im konkurencyjniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic więc dziwnego w tym, że posiadacze automatu, a więc przedsiębiorstwo Casino.com i jej wynalazcy, czyli Quickspin, obdzielili nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale znacznej jakości! Z tego powodu perspektywa pomnożenia swojej wygranej rośnie do bardzo wielkich wielkości!

Zakończenie będzie niedługie, gdyż nie ma co się zbyt dużo rozwodzić na ten problem. Big Bad Wolf to ekscytująca, aczkolwiek bardzo ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że opinia na temat tego wytworu powinna jeszcze narosnąć. Rekomenduję!