Bai Shi – stuprocentowa radocha dla wszystkich amatorów gier hazardowych

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Bai Shi to jedynie przeciętna gra automatowa jakich wiele w Internecie. Szpule, wzory, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa podstawowych slotów internetowych. Gwarantuję mimo to, że zanim dojdziesz do końcówki artykułu, zrozumiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie przeciągając już wobec tego początku, zapraszam do przewertowania zwięzłego opisu gry slotowej Bai Shi.

Bai Shi prezentuje się dość modelowo, jeśli chodzi o wygląd samej gry i jej szatę graficzną. Również sam interfejs, jest szczególnie stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę ciężko definitywnie oszacować jako defekt lub atut, gdyż za bardzo uzależnione jest to od osobistych upodobań każdego gracza. Jeżeli o mnie chodzi, to osobiście lubię praktyczność i nie poprawianie tego, co i tak jest już wartościowe, czyli typowy i mniej osobliwy interfejs gry Bai Shi wliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Sprzętowe szczegóły o Bai Shi

Bai Shi ma 5 bębnów, co powoduje, że automat ta nie odstaje za bardzo od lwiej części znanych gier slotowych. Po tym kątem jest to raczej typowy i bardzo konserwatywny automat. Równocześnie Bai Shi stosuje 40 paylinesów, co jak czuję jest względnie godziwą wartością. Bez wątpienia udostępnia ona zdobycie dużej ilości pieniędzy, biorąc pod rozwagę komentarze, jakie wypisują na jej temat gracze na grupach dyskusyjnych, poświęconych problematyce hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w Bai Shi wynosi €2.5, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki przytoczonym uprzednio okolicznościom umożliwia nam na osiągnięcie niedużej fortuny.

Bai Shi nie jest wprawdzie szczególnie młodą grą, zatem nie warto spodziewać się po niej bardzo dobrych sposobności i jakichś mocno oryginalnych detali. Mimo wszystko Bai Shi ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których aktualnie nie sposób się obejść. Ich brak byłby bez wątpienia zaskakującą, chociaż przykrą niespodzianką. Nie powinniście się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Rzeczywista gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Bai Shi!

Jest nią zaś udostępniony w Bai Shi bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to aktualnie gratisy są tym, czym autorzy szczególnie pragną zwabić do swojej firmy nowych ludzi. Im lepsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic więc osobliwego w tym, że właściciele slotu, a więc przedsiębiorstwo Casino.com a także jej autorzy, czyli Playtech, obsypali nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale znacznej jakości! Dzięki temu ewentualność pomnożenia swojej wygranej przyrasta do bezgranicznie wysokich rozmiarów!

Podsumowanie będzie skrótowe, dlatego, że nie trzeba się zanadto wiele rozwodzić na ten problem. Bai Shi to pociągająca, jakkolwiek także ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że ocena tego dzieła powinna dodatkowo przyrosnąć. Polecam!