Atlantis Queen – autentyczna zabawa dla wszystkich fanów slotów

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się wydawać, że Atlantis Queen to po prostu pospolita gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Szpule, wzory, barwy – wszystko to kojarzymy już z mrowia zwyczajnych slotów internetowych. Gwarantuję jednak, że zanim dotrzesz do zakończenia tej publikacji, pojmiesz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie wydłużając już wobec tego wprowadzenia, zachęcam do przestudiowania zwięzłego opisu gry automatowej Atlantis Queen.

Atlantis Queen prezentuje się dość konwencjonalnie, jeśli chodzi o powierzchowność samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest mocno tradycyjny i nie odbiega od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę trudno jednoznacznie ustalić jako wadę czy zaletę, gdyż za mocno jest to zależne od indywidualnych skłonności każdego gracza. Jeżeli o mnie chodzi, to samemu lubię klarowność i nie poprawianie tego, co i tak jest już zdatne, a więc normalny i mniej innowacyjny interfejs gry Atlantis Queen wliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Technologiczne niuanse dotyczące Atlantis Queen

Atlantis Queen posiada 5 szpul, co sprawia, że slot ta nie odróżnia się za bardzo od większości znanych gier automatowych. Odnośnie tego jest to raczej typowy i bardzo zachowawczy automat. Równocześnie Atlantis Queen ma 25 paylinesów, co jak przypuszczam jest w miarę porządną sumą. Na pewno udostępnia ona wygranie wysokiej liczby grosza, biorąc w rachubę komentarze, jakie pisują na ten temat gracze na forach internetowych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Atlantis Queen równa się €10, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wymienionym wcześniej okolicznościom umożliwia nam na zdobycie średniej fortuny.

Atlantis Queen nie jest wprawdzie bardzo nową grą, zatem nie ma co spodziewać się po niej nieprzeciętnie porządnych możliwości i jakichś mocno rewolucyjnych detali. W każdym razie Atlantis Queen posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których obecnie ciężko się obyć. Ich brak byłby na pewno nieoczekiwaną, jednak przykrą niespodzianką. Nie musicie się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Realna sposobność – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Atlantis Queen!

Jest nią zaś udostępniony w Atlantis Queen bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż to aktualnie gratisy są tym, czym twórcy szczególnie starają się zwabić do swojej firmy świeżych graczy. Im korzystniejsza propozycja, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic więc osobliwego w tym, że właściciele automatu, a więc korporacja Casino.com a także jej autorzy, czyli Playtech, obdarzyli nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie wysokiej wartości! Dzięki temu ewentualność zwielokrotnienia swojej nagrody rośnie do niezwykle wielkich wymiarów!

Zakończenie będzie lakoniczne, bo też nie trzeba się zbyt wiele rozpisywać na ten temat. Atlantis Queen to interesująca, chociaż również ortodoksyjna gra. Ma ona jednak swoje atuty (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że nota tego programu musi dodatkowo podskoczyć. Rekomenduję!